Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Sistem zërimi Samsung SWA-8500S

Kodi i produktit:
231996
EAN:
8806088759616
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
SWA-8500S/EN
Lansuar:
8. 3. 2018
Prodhuesi:
Samsung

Si të porosisim në Gjirafa50?

152.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 12.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Samsung SWA-8500S është një grup i altoparlantëve wireless për zë të pasur dhe me cilësi. Këta janë altoparlantët me 2 kanale me 80 vat energji për kanalin. Ky set është në përputhje me soundbars Samsung HW-MS. Dimensionet e modulit wireless janë 50 x 201.3 x 132 mm dhe peshon 0,7 kg. Dimensionet e altoparlantit të pasmë janë 76.2 x 126.9 x 76.2 mm dhe peshon 0.5 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8806088759616
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
SWA-8500S/EN
Lansuar:
8. 3. 2018
Prodhuesi:
Samsung
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE