Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Sitem zërimi Samsung HW-Q80R, i zi

Kodi i produktit:
263408
Besueshmëria:
100 %
Ngjyra:
Zezë
Trashësia mm:
136
Teknologjia:
HDMI, Optike
Shtrirja e frekuencës kHz:
17

Si të porosisim në Gjirafa50?

881.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 73.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Produkti në fjalë paraqet një sistem zërimi nga kompania e njohur Samsung. Ky sistem vjen me një kualitet mëse të lartë dhe po ashtu me një dizajn të bukur dhe elegant. Njëkohësisht dallohet me mbështetje zërimi nga Dolby Atmos që ofron zërim shumë të mirë dhe profesional. Po ashtu ky sistem është i dizajnuar në atë mënyrë që ju rrethon diku ju dhënë ndjenjën se zëri vie nga të gjitha anët e mundshme.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
8801643884550
Fuqia totale RMS W:
372
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
1 226
Kodi:
HW-Q80R/EN
Komandë:
Wireless, pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
5.1.2, Soundbar
Lansuar:
19. 6. 2019
Lartësia mm:
83
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth, WiFi
Mënyra e përdorimit:
Për Home Cinema, për TV
Ngjyra:
Zezë
Numri i kaneleve channel:
8
Pesha kg:
8.8
Portet dalëse:
HDMI
Portet hyrëse:
HDMI, Optike
Prodhuesi:
Samsung
Shtrirja e frekuencës Hz:
34
Shtrirja e frekuencës kHz:
17
Teknologjia:
HDMI, Optike
Trashësia mm:
136
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz

Bashkangjitja Sitem zërimi Samsung HW-Q80R edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE