Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Soundbar Sony HT-X8500, 2.1, i zi

Kodi i produktit:
259683
EAN:
4548736089389
Ngjyra:
Zezë
Trashësia [mm]:
96
Teknologjia:
HDMI, Optike
Prodhuesi:
Sony

Si të porosisim në Gjirafa50?

378.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 31.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

A doni të shijoni tingullin e përkryer kur jeni duke shikuar TV, muzikë apo sport? Sony HT-X8500 me fuqi totale 320 W është zgjidhja e duhur për ju. Së bashku me një subwoofer wireless të kualitetit të lartë dhe teknologjinë Vertical Surround Engine, ju sjell zërimin rrethues Dolby Atmos dhe DTS: X që mbush dhomën në mënyrë perfekte. Ka shumë modalitete (filmit, muzikës, lojës, lajmeve, sportit,etj) për një gamë të gjerë cilësimesh që i përshtaten asaj që ju shihni. Prej teknologjive tjera ofrohen: S-Force Pro, Bluetooth 5.0, HDR (duke përfshirë Dolby Vision dhe HLG), Dolby Atmos, DTS Virtual X, S-Master Digital Amplifier, dhe Digital Vertical Sound Engine. Prej ndërfaqeve ka porta hyrës dhe dalës HDMI, dhe port hyrës për audio optike digjitale. Ka dimensionet 890 x 64 x 96 mm dhe peshon 3.1 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4548736089389
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
890
Kodi:
HTX8500.CEL
Komandë:
Në pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
2.1, Soundbar (altoparlant)
Lansuar:
17. 4. 2019
Lartësia [mm]:
64
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Mënyra e përdorimit:
Për Home Cinema, për TV
Ngjyra:
Zezë
Numri i kaneleve (channel):
3+
Pesha [kg]:
3.1
Portet dalëse:
HDMI
Portet hyrëse:
HDMI, Optike
Prodhuesi:
Sony
Teknologjia:
HDMI, Optike
Trashësia [mm]:
96
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Bashkangjitja Soundbar Sony HT-X8500 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE