Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Soundbar & subwoofer Panasonic SC-HTB900EGK, 3.1, të zi

Kodi i produktit:
259093
EAN:
5025232886845
Fuqia totale RMS W:
505
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
1 050
Kodi:
SC-HTB900EGK

Si të porosisim në Gjirafa50?

957.50 
Ju kurseni : 333.00   (35%)
624.50 € * Përfshirë TVSH-në
35% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 52.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Gëzoni tinguj të shkëlqyer gjatë shikimit të filmave dhe shfaqjeve ose këngëve tuaja të preferuara me tingull të pastër kristali me këtë soundbar 3.1k me një subwoofer wireless. Soundbar ka një numër të madh teknologjish që jo vetëm që ju japin tinguj superior, por edhe kontroll dhe transmetim të lehtë audio. Me teknologjinë Bluetooth, ju lehtë mund të lidhni televizorin tuaj me këtë soundbar ose të bashkoni pajisjen ose celularin / tabletin tuaj me të dhe të shijoni cilësinë e zërit. Madhësia e përshatshme e televizorit është 120 cm. Dimensionet njësisë kryesore janë 1050 x 78 x 128 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5025232886845
Fuqia totale RMS W:
505
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
1 050
Kodi:
SC-HTB900EGK
Komandë:
Në pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
3.1, Soundbar (altoparlant)
Lansuar më:
10. 4. 2019
Lartësia mm:
78
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth, WiFi
Mënyra e përdorimit:
Për Home Cinema, për TV
Ngjyra:
Zezë
Portet dalëse:
HDMI
Portet hyrëse:
HDMI, Optike
Prodhuesi:
Panasonic
Trashësia mm:
128

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE