Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Altoparlant i fuqishëm Hi-Fi Onkyo TX-8270, 1366 x 768 (HD), i argjendtë

Kodi i produktit:
216275
AirPlay:
Marrës DAB:
Trashësia [mm]:
401
Spotify:
Porte hyrëse dhe dalëse:
6,35 mm, kaoksial, HDMI, optik, phono, Subwoofer (dalës), RJ-45, USB

Si të porosisim në Gjirafa50?

839.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 69.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Altoparlanti Onkyo TX-8270 është pajisje tërësore që kontrollon mjetet e zërit dhe të videos në shtëpinë tuaj. Kjo pajisje e gjithianshme pranon një varg të gjerë të formateve të zërit dhe mund të punojë me to. Ky altoparlant iu jep mundësi lidhjeje të shumta, duke përfshirë edhe Chrome Cast. Onkyo TX-8270 mund të shfrytëzohet edhe si mjet lidhës për thuajse të gjitha pajisjet në shtëpinë tuaj. Mund ta lidhni me konzolë për lojëra, qendër të medias, VCR, BR etj. Ky altoparlant vjen i pajisur me 4 inpute dhe 1 output.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

AirPlay:
Bluetooth:
EAN:
4573211152340
Formatet audio:
Dolby Vision
Fuqi për kanal (W):
160
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
435
Kodi i prodhuesit:
TX-8270S
Komandë:
Konsumi maksimal (W):
35
Lartësia [mm]:
242
Marrës DAB:
Marrës FM / AM:
Mbështetje për 4K / UHD:
Ngjyra:
Argjendtë
Numri i kaneleve (channel):
2
Pesha [kg]:
11
Porte hyrëse dhe dalëse:
6,35 mm, kaoksial, HDMI, optik, phono, Subwoofer (dalës), RJ-45, USB
Spotify:
Trashësia [mm]:
401
WiFi:

Bashkangjitja Altoparlant i fuqishëm Hi-Fi Onkyo TX-8270 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE