Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Dekoder Yamaha R-N303D, i zi

Kodi i produktit:
221736
AirPlay:
Marrës FM / AM:
Ueb-i i prodhuesit:
Yamaha.com
Trashësia [mm]:
340
Spotify:

Si të porosisim në Gjirafa50?

531.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 44.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Marrësi Yamaha R-N303D është një pajisje gjithëpërfshirëse që menaxhon dhe korrigjon pajisjet audio dhe video në shtëpinë tuaj. Kjo paisje e gjithanshme pranon dhe njeh një shumëllojshmëri të formateve audio dhe është i aftë të punojë me to. Rezultati është një tingull i pastër, i pasur dhe autentik që ju bën absolutisht të habitur. Përveç kësaj, marrësi me siguri do të përshtatet me çdo interier. Marrësi mbështet teknologjinë Bluetooth kështu që ju mund të transmetoni muzikë nga një shumëllojshmëri burimesh nga smartphone, tabletë, PC apo server NAS. Poashtu mbështet teknologjinë Wi-Fi, gjë që e bën të lehtë për pajisjen tuaj të lidhet me rrjetin. Mundësia e marrjes së muzikës tuaj të preferuar në një sasi vërtet të pashtershme, është një avantazh shumë i madh.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

AirPlay:
Bluetooth:
DLNA:
EAN:
4957812620369
Fuqi për kanal (W):
100
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
435
Kodi i prodhuesit:
R-N303D
Komandë:
Lartësia [mm]:
141
Marrës DAB:
Marrës FM / AM:
Ngjyra:
Zezë
Numri i kaneleve (channel):
2
Pesha [kg]:
7,2
Porte hyrëse dhe dalëse:
Kaoksial, kufje, optik, RCA
Prodhuesi:
Yamaha
Spotify:
Trashësia [mm]:
340
Ueb-i i prodhuesit:
Yamaha.com
WiFi:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE