Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Marrës AV Denon AVR-X2600H, i zi

Kodi i produktit:
263480
AirPlay:
Lartësia mm:
167
Trashësia mm:
341
Spotify:
Prodhuesi:
Denon

Si të porosisim në Gjirafa50?

793.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 66.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përmirëso teatrin tuaj të shtëpisë me marrësin Denon AVR-X2600H AV. Me 150 vat për kanal (6 ohm, 1 kHz, 1% 1 kanal të fuqishëm), ky marrës AV ju jep një eksperiencë vërtet të mrekullueshme të zërit 3D. Ai mbështet Dolby Atmos , Dolby Atmos Height Virtualization, DTS: X dhe DTS Virtual: X. Shikoni përmbajtjen video në televizor ose projektor me cilësi më të lartë duke mbështetur teknologjitë më të fundit video 4K si Dolby Vision, HDR10 dhe HLG. Ai gjithashtu mbështet transmetimin video 3D dhe 4K. Mundëson bashkëpunim me altoparlantët HEOS. Është i pajisur me një sintonizues FM, Wi-Fi dhe Bluetooth. Ky marrës ofron 8x hyrje HDMI, 2x dalje HDMI, 1x USB, 1x LAN, Wi-Fi, Bluetooth, 2 / 1x hyrje/dalje të përbërë, 2x hyrje digjitale optike dhe 2x dalje për subwoofer. E përfshirë në paketë është edhe telekomanda.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

AirPlay:
Besueshmëria:
90 %
Bluetooth:
Cilësitë e audios:
Audyssey APP support, Dynamic EQ, Dynamic Volume, MultEQ XT, Compressed audio recovery
EAN:
4951035069752
Formatet audio:
Dolby Atmos, Dolby Surround, Dolby True HD, DTS Neural: X, DTS Virtual: X, DTS: X, DTS-HD Master
Fuqi për kanal W:
150
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
434
Kodi:
AVR-X2600H
Komandë:
Konsumi maksimal W:
500
Lansuar:
21. 6. 2019
Lartësia mm:
167
Marrës:
FM
Marrës FM AM:
Mbështetje për 4K UHD:
Ngjyra:
Zezë
Numri i kaneleve channel:
7,2
Pesha kg:
9.5
Porte hyrëse dhe dalëse:
Video komponent hyrës/dalës, kompozit hyrës/dalës, HDMI, për kufje, optik, phono, RCA, RJ-45, USB, për subwoofer (dalës)
Prodhuesi:
Denon
Spotify:
Trashësia mm:
341
WiFi:

Bashkangjitja Marrës AV Denon AVR-X2600H edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE