Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Marrës AV Denon DRA-800H + 2x altoparlantë Polk T50

Kodi i produktit:
271171
AirPlay:
Marrës FM AM:
Trashësia mm:
339
Spotify:
Raporti zë-në-sinjal dB:
98

Si të porosisim në Gjirafa50?

944.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 78.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përmirësoni përvojën tuaj në dëgjimin e vinyl dhe kinemasë në shtëpi me marrësin e ri të rrjetit Hi-Fi me kanal të dyfishtë - Denon DRA-800H. Ai mbështet skedarë audio me definicion të lartë, transmetim wireless të muzikës, kontrollin e zërit dhe 4K UHD në 5 hyrje HDMI. Polk T 50 është një pajisje me bas refleksiv, me dy kahje, i llojit kolonë, i përbërë nga altoparlantë me lartësi të lartë 1 x 1 ” Wave Guide, altoparlantë 1 x 6.5 ” Dynamic Balance me të rangut mesatar, dhe 2 x emetues pasiv të basit 6.5 ”. DRA-800H fsheh një përforcues zëri shumë të përparuar në modelin e vet dhe burim të fuqishëm energjie. Si rezultat, ky marrës është në gjendje të furnizojë altoparlantët tuaj me tinguj të detajuar dhe të fuqishëm. DRA-800H është i lehtë për t'u lidhur me televizorin tuaj, shërbimin e preferuar të muzikës në internet ose sistemin HiFi - me lidhje 4K Ultra HD HDMI dhe teknologjinë më të fundit të transmetimit wireless (Wi-Fi, AirPlay 2, Bluetooth dhe teknologji multiroom të integruar). Shijoni transmetimin e muzikës në rrjetin tuaj shtëpiak ose përmes një pajisje USB të lidhur përmes lidhësit USB në panelin e përparmë të marrësit. Skedarët e mbështetur nga të cilët mund të shijoni janë MP3, WAV, FLAC, ALAC dhe DSD (2.8 / 5.6MHz). Ka gjithashtu një seri të dyfishtë të terminaleve të altoparlantëve për ndërrimin A / B, dy para-dalje për subwoofers, tre hyrje digjitale dhe dy analoge, një hyrje të gramafonit (MM) dhe mbështetje të kanalit të kthimit audio ARC për lidhje televizive. Denon DRA-800H ju ofron një përvojë mbresëlënëse stereo ose kinemaje në shtëpi. Ju keni një gamë të gjerë shërbimesh online të transmetimit të muzikës, duke përfshirë Spotify Free ose Premium, Deezer, Tidal, Amazon Music dhe shumë më tepër. Eksploroni botën e pafund të radios në internet me TuneIn dhe shijoni radio në të gjithë planetin pa ndërhyrje të bezdisshme.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

AirPlay:
Besueshmëria:
100 %
Bluetooth:
Fuqi për kanal W:
100
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
434
Kodi:
SET 14
Komandë:
Konsumi maksimal W:
220
Lansuar më:
1. 10. 2019
Lartësia mm:
151
Marrës:
DAB+, FM
Marrës FM AM:
Mbështetje për 4K UHD:
Ngjyra:
Zezë
Numri i kaneleve channel:
2
Pesha kg:
8.6
Porte hyrëse dhe dalëse:
Koaksiale, HDMI, për kufje, optike, fono, para-dalje për Subwoofer, RCA, RJ-45, USB
Prodhuesi:
Denon
Raporti zë-në-sinjal dB:
98
Spotify:
Trashësia mm:
339
WiFi:

Bashkangjitja Marrës AV Denon DRA-800H + 2x altoparlantë Polk T50 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE