Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Marrës AV Pioneer VSX-534D, i zi

Kodi i produktit:
261378
Besueshmëria:
100 %
Lartësia mm:
148
Trashësia mm:
321
Prodhuesi:
Pioneer
Porte hyrëse dhe dalëse:
Hyrje digjitale koaksiale, HDMI, për kufje, optike, para-dalje për Subwoofer, RCA, USB

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
444.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 37.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Me këtë pajisje bazë të një cilësie të lartë të kinemasë shtëpiake, do të kënaqeni edhe më shumë me muzikë, filma ose lojëra. VSX-534 vjen me një dizajn të ri miqësor ndaj përdoruesit, 12% më të vogël se modeli i mëparshëm, përfshin një tregues 4K dhe butona për parametrat personalë dhe hyrje Bluetooth në panelin e përparmë. Zhytuni në tingullin e gjithanshëm me formatet audio Dolby Atmos dhe DTS: X. Marrësi AV është i pajtueshëm me Ultra HD, HDR10, HLG dhe Dolby Vision me mbështetje HDCP 2.2, kështu që ju mund ta vlerësoni plotësisht përmbajtjen premium siç është video 4K. Formatet e tingullit Dolby Atmos dhe DTS: X ofrojnë tinguj të gjithanshëm. Edhe pa altoparlantë të lartë, ju mund të shijoni një teknologji virtuale të efektit rrethues 3D Dolby Atmos Height Virtualizer dhe DTS Virtual: X. Marrësi AV është gjithashtu i pajtueshëm me Ultra HD, HDR10, HLG dhe Dolby Vision me mbështetje HDCP 2.2. Karakteristika të tjera përfshijnë teknologjinë wireless Bluetooth, preferencat personale dhe veçoritë e përmirësimit të dialogut. Transmetoni këngë nga pajisjet e pajtueshme duke përdorur Bluetooth të integruar (ver. 4.2 + LE). HTP-076 përfshin profile A2DP / AVRCP me mbështetje SBC / AAC codec. Shtypni butonin Bluetooth në panelin e përparmë për të filluar direkt funksionin BT edhe kur njësia është në gjendje gatishmërie.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Bluetooth:
Cilësitë e audios:
Advanced Sound Retriever (2ch), Dialog Enhancement, Subwoofer EQ
EAN:
4573211154214
Formatet audio:
Dolby Atmos, Dolby Digital Plus, Dolby True HD, DSD, DTS 96/24, DTS Neural: X, DTS Virtual: X, DTS: X, DTS-ES, DTS-HD Express, DTS-HD High Resolution Audio, DTS-HD Master Audio
Fuqi për kanal W:
150
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
435
Kodi:
VSX-534D-B
Komandë:
Konsumi maksimal W:
465
Lansuar më:
29. 5. 2019
Lartësia mm:
148
Marrës:
AM, DAB, FM
Marrës FM AM:
Mbështetje për 4K UHD:
Ngjyra:
Zezë
Numri i kaneleve channel:
5
Pesha kg:
8
Porte hyrëse dhe dalëse:
Hyrje digjitale koaksiale, HDMI, për kufje, optike, para-dalje për Subwoofer, RCA, USB
Prodhuesi:
Pioneer
Trashësia mm:
321
Ueb-i i prodhuesit:
Pioneerelectronics.com

Bashkangjitja Marrës AV Pioneer VSX-534D edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE