Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Marrës AV Pioneer VSX-LX504, i argjendtë

Kodi i produktit:
261386
AirPlay:
Marrës:
AM, FM
Ueb-i i prodhuesit:
Pioneerelectronics.com
Trashësia mm:
386
Spotify:

Si të porosisim në Gjirafa50?

1604.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 133.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Marrës i avancuar i mbushur me karakteristika kryesore audio / video. Mbështet 9.2 kanale, ofron fuqi deri në 215 W / ch (6 ohms, 1 kHz, 10% THD, 1ch Driven) 180 W / ch (8 ohms, 1 kHz, 1% THD, 1ch Driven IEC). Pajisjet përfshijnë teknologjitë audio mmj: IMAX Enhanced, Dolby Atmos, Dolby Surround Upmixer, DTS: X, DTS Neural: X Upmixer; teknologji video: Ultra HD Pass-through me HDCP 2.2 (4K / 60p / 4: 4: 4/24-bit, 4K / 24p / 4: 4: 4/36-bit, 4K / 60p / 4: 2: 0 / 36-bit), HDR10, HLG, dhe BT.2020, Dolby Vision Compatible; Karakteristikat e rrjetit: FlareConnect për Multi-room Audio, Chromecast të integruar, punon me Google Assistant, DTS Play-Fi me Pioneer, Music Control App, Apple AirPlay 2, punon me SONOS, Amazon Music, Spotify, TIDAL, Hi-Fi Music Streaming Services Ready.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

AirPlay:
Besueshmëria:
100 %
Bluetooth:
Cilësitë e audios:
Dialog Enhancement
EAN:
4573211154740
Formatet audio:
Dolby Atmos, Dolby Digital Plus, Dolby True HD, DSD, DTS 96/24, DTS Neural: X, DTS: X, DTS-ES, DTS-Express, DTS-HD, DTS-HD High Resolution Audio
Fuqi për kanal W:
215
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
435
Kodi:
VSX-LX504-S
Komandë:
Konsumi maksimal W:
870
Lansuar më:
27. 5. 2019
Lartësia mm:
185
Marrës:
AM, FM
Marrës FM AM:
Mbështetje për 4K UHD:
Ngjyra:
Argjendtë
Numri i kaneleve channel:
9
Pesha kg:
13
Porte hyrëse dhe dalëse:
Hyrje/dalje e përbërë video, hyrje koaksiale digjitale, HDMI, për kufje, optike, fono, para-dalje për Subwoofer, RCA, RJ-45, RS232C, USB
Prodhuesi:
Pioneer
Spotify:
Trashësia mm:
386
Ueb-i i prodhuesit:
Pioneerelectronics.com
WiFi:

Bashkangjitja Marrës AV Pioneer VSX-LX504 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE