Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Marrës Denon AVR-X1600H, i zi

Kodi i produktit:
263479
AirPlay:
Lartësia mm:
151
Trashësia mm:
339
Spotify:
Prodhuesi:
Denon

Si të porosisim në Gjirafa50?

594.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 49.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përmirësoni shtëpinë tuaj me marrësin Denon AVR-X1600H AV, cili me 145 watts për kanalin (6 Ohm, 1 kHz, 1% kanal i mundësuar), ju jep një përvojë vërtet tërheqëse të tingullit 3D rrethues pasi mbështet Virtualizimin Dolby Atmos, Dolby Atmos Height, DTS: X dhe DTS Virtual: X. Ai gjithashtu mbështet streaming video 3D dhe 4K, dhe mundëson bashkëpunim me folësit HEOS. Është i pajisur me një akordues FM. Për më shumë, ai ofron hyrje HDMI 6x, dalje HDMI 1x, 1x USB, 1x LAN, Wi-Fi, Bluetooth, 2 / 1x kompozitë In / Out, hyrje optike dixhitale 2x dhe dalje 2x subwoofer.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

AirPlay:
Besueshmëria:
100 %
Bluetooth:
Cilësitë e audios:
Audyssey APP support, Dynamic EQ, Dynamic Volume, MultEQ XT, Compressed audio recovery
EAN:
4951035069707
Formatet audio:
Dolby Atmos, Dolby Surround, Dolby True HD, DTS Neural: X, DTS Virtual: X, DTS: X, DTS-HD Master
Fuqi për kanal W:
145
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
434
Kodi:
AVR-X1600H
Komandë:
Konsumi maksimal W:
440
Lansuar:
21. 6. 2019
Lartësia mm:
151
Marrës:
FM
Marrës FM AM:
Mbështetje për 4K UHD:
Ngjyra:
Zezë
Numri i kaneleve channel:
7,2
Pesha kg:
8.6
Porte hyrëse dhe dalëse:
Kompozit hyrës/dalës, HDMI, për kufje, optik, phono, RCA, RJ-45, USB, për subwoofer
Prodhuesi:
Denon
Spotify:
Trashësia mm:
339
WiFi:

Bashkangjitja Marrës Denon AVR-X1600H edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE