Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Marrës Denon AVR-X3600H, i zi

Kodi i produktit:
270160
AirPlay:
Mbështetje për 4K UHD:
Trashësia mm:
391
Telekomandë:
Spotify:

Si të porosisim në Gjirafa50?

1195.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 99.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

AirPlay:
Besueshmëria:
100 %
Bluetooth:
Formatet audio:
Dolby Atmos, Dolby Surround, Dolby True HD, DTS Neural X, DTS Virtual: X DTS: X, DTS-HD Master
Fuqi për kanal W:
180
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
434
Konsumi maksimal W:
600
Lansuar më:
19. 9. 2019
Lartësia mm:
167
Marrës FM AM:
Mbështetje për 4K UHD:
Ngjyra:
Zezë
Numri i kaneleve channel:
9.2
Pesha kg:
12.1
Prodhuesi:
Denon
Sintonizues:
FM
Spotify:
Telekomandë:
Trashësia mm:
391
WiFi:

Bashkangjitja Marrës Denon AVR-X3600H edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE