Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Marrës Hi-Fi Denon DRA-800H, i zi

Kodi i produktit:
264102
AirPlay:
Marrës FM AM:
Trashësia mm:
339
Spotify:
Raporti zë-në-sinjal dB:
98

Si të porosisim në Gjirafa50?

719.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 59.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përmirësoni përvojën tuaj të dëgjimin të nivelit të disqeve vinil dhe teatrit në shtëpi me marrësin e ri të rrjetit Hi-Fi me dy kanale, të emërtuar DRA-800H. Ai mbështet skedarë audio me definicion të lartë, transmetim wireless të muzikës, kontrollin e zërit dhe 4K UHD në 5 hyrje HDMI. DRA-800H fsheh një përforcues zëri shumë të përparuar me modelin e vet dhe furnizimin me energji të fuqishme. Kjo e bën këtë marrës të aftë të furnizojë altoparlantit tuaj të dashur me tinguj të detajuar dhe të fuqishëm. Ky marrës mbështet transmetimin audio përmes Bluetooth dhe PC. Pajisja funksionon me kontrollet zanore të Amazon Alexa / Google Assistant dhe Apple Siri. Format e luatjes përfshijnë: formatet Lossy: MP3 / WMA / AAC, formatet Lossless: DSD, FLAC HD 192/24 / ALAC 96/24. Ndërfaqja përfshin: 5 hyrje audio, 5/1 hyrje / dalje HDMI, hyrje digjitale: optike / koaksiale / USB-A - 2/1/1; dalje të përparmë / hyrje të kabllos kryesore - Subwoofer / Zone2, në përputhje me HEO link, dalje për kufje, telekomandë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

AirPlay:
Besueshmëria:
100 %
Bluetooth:
EAN:
4951035069660
Fuqi për kanal W:
100
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
434
Kodi:
4951035069660
Komandë:
Konsumi maksimal W:
220
Lansuar:
28. 6. 2019
Lartësia mm:
151
Marrës:
DAB+, FM
Marrës FM AM:
Mbështetje për 4K UHD:
Ngjyra:
Zezë
Numri i kaneleve channel:
2
Pesha kg:
8.6
Porte hyrëse dhe dalëse:
Kaoksial, HDMI, për kufje, optik, phono, për subwoofer (dalës), RCA, RJ-45, USB
Prodhuesi:
Denon
Raporti zë-në-sinjal dB:
98
Spotify:
Trashësia mm:
339
WiFi:

Bashkangjitja Marrës Hi-Fi Denon DRA-800H edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE