Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Marrës i sinjalit AV Denon AVR-X550BT, e zezë

Kodi i produktit:
239207
Bluetooth:
Marrës FM / AM:
Spotify:
Raporti zë-në-sinjal (dB):
98
Prodhuesi:
Denon

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
434.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 36.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Krijoni kinemanë në shtëpinë tuaj përmes AV Denon AVR-X550BT për një çmim shumë të arsyeshëm. Shijoni në maksimum filmat dhe serialin tuaj të preferuar me kualitet 4K Ultra HD që ofron resiveri. AV Denon ka 5 porte për hyrje HDMI për t'u lidhur me pajisjet perferike si dhe mbështetë teknologjinë Bluetooth për lidhje pa kabllo.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
EAN:
4951035065112
Formatet audio:
Dolby True HD, Dolby Vision, DTS HD
Fuqi për kanal (W):
130
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
434
Kodi i prodhuesit:
AVR-X550BT
Komandë:
Konsumi maksimal (W):
310
Lansuar:
30. 6. 2018
Lartësia [mm]:
151
Marrës FM / AM:
Mbështetje për 4K / UHD:
Ngjyra:
Zezë
Numri i kaneleve (channel):
5,2
Pesha [kg]:
7,5
Porte hyrëse dhe dalëse:
HDMI, kufje, optik, RCA, USB, port për subwoofer (dalës)
Prodhuesi:
Denon
Raporti zë-në-sinjal (dB):
98
Spotify:
Trashësia [mm]:
319

Bashkangjitja Marrës i sinjalit AV Denon AVR-X550BT edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE