Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Marrës Marantz SR5014, i zi

Kodi i produktit:
274477
AirPlay:
Lartësia mm:
161
Trashësia mm:
348
Spotify:
Prodhuesi:
Marantz

Si të porosisim në Gjirafa50?

978.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 81.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Një marrës AV, ose marrës audio-video, është një pajisje komplekse që kontrollon dhe korrigjon pajisjet audio dhe video në shtëpinë tuaj. Kjo pajisje e gjithanshme pranon dhe njeh një larmi të transportuesve të formatit audio dhe mund të punojë me ta. Rezultati është tingull i pastër, i pasur dhe autentik. Ky marrës AV ju jep pajisjet e tij, shumë përparime teknologjike dhe dizajn modern. Teknologjia e integruar HEOS ju jep mundësi të pakufizuara: mund të vendosni komanda zanore për të kontrolluar transmetimin e muzikës nga shërbimet e njohura në internet si Spotify, Tidal, Dezzer, ose mund të përdorni komandat zanore për të ndërruar burimin midis përbërësve të lidhur, rregulluar volumin, pauzën, heshtjen, për të luajtur këngë të mëparshme ose të rradhës, dhe shumë më tepër. Merrni teatrin tuaj të shtëpisë në një nivel me pajisjet e shkëlqyera shumëdimensionale audio të këtij marrësi AV, i cili mbështet, për shembull: Dolby Atmos, Dolby Atmos Virtualization Height, DTS: X ose DTS Virtual: X. Marrësi ka 8 hyrje HDMI që mbështesin standardet dhe formatet më të fundit të videove, përfshirë HDCP 2.3, 4: 4: 4 Pure Color, rezolucion 4K / 60Hz, Dolby Vision, HLG, HDR10 dhe BT.2020. Dimensionet e marrësit janë 440 x 161 x 348 mm dhe peshon 10.1 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

AirPlay:
Besueshmëria:
100 %
Bluetooth:
Cilësitë e audios:
Audyssey, Audyssey APP, Dynamic EQ, Dynamic Volume, Pure direct
EAN:
4951035069851
Formatet audio:
Dolby Atmos, Dolby Surround, Dolby True HD, DTS Neural: X, DTS Virtual: X, DTS: X, DTS-HD Master
Fuqi për kanal W:
180
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
440
Kodi:
SR5014-N1B
Komandë:
Konsumi maksimal W:
650
Lansuar më:
5. 11. 2019
Lartësia mm:
161
Marrës:
FM
Marrës FM AM:
Mbështetje për 4K UHD:
Ngjyra:
Zezë
Numri i kaneleve channel:
7.2
Pesha kg:
10.1
Porte hyrëse dhe dalëse:
Koaksial, hyrje/dalje audio e përbërë, hyrje/dalje audio kompozitë, HDMI, port për kufje, port optik, port fono, RCA, dalje për subwoofer
Prodhuesi:
Marantz
Spotify:
Trashësia mm:
348
WiFi:

Bashkangjitja Marrës Marantz SR5014 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE