Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Marrës sinjalesh Onkyo TX-RZ740, i zi

Kodi i produktit:
268807
AirPlay:
Marrës:
AM, FM
Trashësia mm:
177
Spotify:
Raporti zë-në-sinjal dB:
106

Si të porosisim në Gjirafa50?

1053.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 87.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky marrës sinjalesh me performancë të lartë punon sipas tekologjisë së cetifikuar THX. Ofron kapacitet 185 W. Mbështet një varg shërbimesh rrjeti duke përfshirë Sonos, Chromecast, AirPlay 2, DTS Play-Fi, FlareConnect, Spotify, Amazon Music, TIDAL, Deezer dhe TuneIn. Kontrollohet përmes telekomandës.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

AirPlay:
Besueshmëria:
100 %
Bluetooth:
EAN:
4573211154689
Formatet audio:
Dolby Atmos, Dolby Surround, Dolby True HD, DTS Neural: X, DTS-HD Master Audio, THX Certified
Fuqi për kanal W:
185
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
435
Kodi:
TX-RZ740B
Komandë:
Konsumi maksimal W:
760
Lansuar:
3. 9. 2019
Lartësia mm:
379,5
Marrës:
AM, FM
Marrës FM AM:
Mbështetje për 4K UHD:
Ngjyra:
Zezë
Numri i kaneleve channel:
9.2
Pesha kg:
10.8
Porte hyrëse dhe dalëse:
3,5mm jack, kaoksial, video komponent hyrës/dalës, HDMI, për kufje, optik, phono, RCA, USB
Prodhuesi:
Onkyo
Raporti zë-në-sinjal dB:
106
Spotify:
Trashësia mm:
177
WiFi:

Bashkangjitja Marrës sinjalesh Onkyo TX-RZ740 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE