Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Marrës sinjalesh Onkyo TX-SR494, i zi

Kodi i produktit:
268809
Besueshmëria:
100 %
Marrës:
FM
Raporti zë-në-sinjal dB:
109
Prodhuesi:
Onkyo
Porte hyrëse dhe dalëse:
3,5mm jack, 6,35 mm, HDMI, Optický, RCA, USB, výstup na subwoofer

Si të porosisim në Gjirafa50?

526.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 43.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky marrës i fuqishëm sinjalesh ka kapacitet 160W. Ndër teknologjitë e zërimit përfshin Dolby Atmos, DTS: X, Dolby TrueHD dhe DTS-HD Master Audio, duke mbështetur SACD (Super Audio CD) Playback përmes HDMI, Dolby Atmos Height Virtualizer dhe DTS Virtual: X procesim të zërit 3D, Dolby Surround dhe DTS Neural: X. Ka ndërfaqet vijuese: 4 x HDMI, Bluetooth, USB për multimedia, output 6.35 mm, port 3.5 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Bluetooth:
EAN:
4573211154221
Formatet audio:
Dolby Atmos, Dolby Surround, Dolby True HD, DTS Neural: X, DTS: X
Fuqi për kanal W:
160
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
435
Kodi:
TX-SR494B
Komandë:
Lansuar:
4. 9. 2019
Lartësia mm:
160
Marrës:
FM
Marrës FM AM:
Mbështetje për 4K UHD:
Ngjyra:
Zezë
Numri i kaneleve channel:
7,2
Pesha kg:
8.2
Porte hyrëse dhe dalëse:
3,5mm jack, 6,35 mm, HDMI, Optický, RCA, USB, výstup na subwoofer
Prodhuesi:
Onkyo
Raporti zë-në-sinjal dB:
109
Trashësia mm:
328

Bashkangjitja Marrës sinjalesh Onkyo TX-SR494 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE