Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Marrës sinjalesh Yamaha RX-D485, i zi

Kodi i produktit:
268908
Besueshmëria:
100 %
Marrës:
DAB, DAB+, FM
Ueb-i i prodhuesit:
Yamaha.com
Trashësia mm:
327
Prodhuesi:
Yamaha

Si të porosisim në Gjirafa50?

583.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 48.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky marrës sinjalesh arrin 115W për kanal. Mbështet SILENT CINEMA / Virtual CINEMA DSP, Dolby TrueHD, Dolby Digital Plus, DTS-HD Master Audio. Përfshin një varg ndërfaqesh si HDMI, HDMI CEC, USB, WiFi, port rrjeti, AirPlay, Bluetooth, USB/ Mini jack, konektorë audio, analogë audio, port për dëgjuese, etj.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Bluetooth:
Cilësitë e audios:
Dialog Level Adjustment, Virtual Presence Speaker
EAN:
4957812629102
Formatet audio:
Dolby Digital Plus, Dolby True HD
Fuqi për kanal W:
80
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
435
Kodi:
4957812629102
Komandë:
Lansuar:
4. 9. 2019
Lartësia mm:
161
Marrës:
DAB, DAB+, FM
Marrës FM AM:
Ngjyra:
Zezë
Numri i kaneleve channel:
5.1
Pesha kg:
7,8
Porte hyrëse dhe dalëse:
3,5mm jack, 6,35 mm, HDMI, Optický, RCA, RJ-45, USB, výstup na subwoofer
Prodhuesi:
Yamaha
Trashësia mm:
327
Ueb-i i prodhuesit:
Yamaha.com
WiFi:

Bashkangjitja Marrës sinjalesh Yamaha RX-D485 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE