Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Marrës AV Pioneer SX-10AE-S, i argjendtë

Kodi i produktit:
223232
Besueshmëria:
100 %
Marrës FM AM:
Trashësia mm:
321
Prodhuesi:
Pioneer
Porte hyrëse dhe dalëse:
Për kufje, për subwoofer (dalës), RCA

Si të porosisim në Gjirafa50?

267.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 22.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Marrësi stereo Pioneer SX-10AE ofron 100 W fuqi për kanal. Ai është i pajisur me një radio falë akorduesit të integruar FM / AM me memorie për deri në 40 stacione. Ju mund të lidhni një pajisje për luajtjen e CD-ve me marrësin për të luajtur albumin tuaj të preferuar ose një pajisje rrjeti të luajtjes audio dhe të shijoni shërbimet e transmetimit muzikor. Sistemi përmban teknologji Bluetooth ver. 4.2. Të përfshirë ka dhe telekomandën. Pesha e marrësit është 7 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Bluetooth:
EAN:
4573211153194
Fuqi për kanal W:
100
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
435
Kodi:
SX-10AE-S
Komandë:
Lansuar:
28. 9. 2017
Lartësia mm:
147
Marrës FM AM:
Ngjyra:
Argjendtë
Numri i kaneleve channel:
2
Pesha kg:
7+
Porte hyrëse dhe dalëse:
Për kufje, për subwoofer (dalës), RCA
Prodhuesi:
Pioneer
Trashësia mm:
321
Ueb-i i prodhuesit:
Pioneerelectronics.com

Bashkangjitja Marrës AV Pioneer SX-10AE-S edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE