Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Marrës Yamaha R-S202D, i argjendtë

Kodi i produktit:
268917
Besueshmëria:
100 %
Bluetooth:
EAN:
4957812602228
Fuqi për kanal W:
115
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

319.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 26.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Një marrës Hi-Fi në shtëpi që është krijuar për të ofruar performancë stereo me cilësi të lartë. Ofron performancë që është e barabartë me 2 x 100 vat. Mbështet pritjen DAB / DAB +, gjithashtu përfshin akorduesin FM / AM me RDS. Ndërfaqja: Bluetooth, terminalet për lidhjen e altoparlantëve në konfigurimin A, B ose A + B.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Bluetooth:
EAN:
4957812602228
Fuqi për kanal W:
115
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
4957812602228
Komandë:
Lansuar:
4. 9. 2019
Marrës:
DAB, DAB+, FM
Marrës FM AM:
Ngjyra:
Argjendtë
Numri i kaneleve channel:
2
Porte hyrëse dhe dalëse:
6,35 mm, RCA
Prodhuesi:
Yamaha
Ueb-i i prodhuesit:
Yamaha.com

Bashkangjitja Marrës Yamaha R-S202D edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE