Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Marrës AV Denon AVR-X520BT, i zi

Kodi i produktit:
177878
Bluetooth:
Lartësia [mm]:
151
Prodhuesi:
Denon
Porte hyrëse dhe dalëse:
HDMI, optik, RCA, USB
Pesha [kg]:
7,5

Si të porosisim në Gjirafa50?

365.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 30.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përjetoni një eksperiencë impresive të zërit me këtë marrës që ju garanton se do ta shijoni një ndjenjë kinematike në shtëpinë tuaj. Ky marrës ofron imazhe kualitative me rezolucion super të lartë 4K Ultra HD. Është i përshtatshëm me të gjitha formatet 3D të zërit dhe ka veçori të grafikës që janë të përshtatshme me teknologjinë e fundit HDMI me proporcion të rezolucionit 21:9. Energjia që marrësi shfrytëzon për një kanal është 105W. Falë teknologjive Wi-Fi dhe Bluetooth, marrësi ofron sinjale shumë të forta që e mundësojnë një transmetim kualitative pa pengesa. Mund të dëgjoni muzikë përmes AirPlay, Spotify apo rrjetit lokal. Cilësia e transmetimit ka rezolucion deri 192kHz / 24 bit. Për ta kontrolluar mund ta përdorni panelin komandues ose edhe aplikacionin Denon Remote App. Funksioni CAR ju mundëson që të riktheni të dhënat e kompresuara në formatin MP3 dhe WMA.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
EAN:
4951035056233
Formatet audio:
Dolby True HD, DTS-HD Master Audio
Fuqi për kanal (W):
90
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
434
Kodi i prodhuesit:
AVR-X520BT
Komandë:
Lansuar:
9 Shtator 2015
Lartësia [mm]:
151
Marrës FM / AM:
Ngjyra:
Zezë
Numri i kaneleve (channel):
5,2
Pesha [kg]:
7,5
Porte hyrëse dhe dalëse:
HDMI, optik, RCA, USB
Prodhuesi:
Denon
Trashësia [mm]:
319

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE