Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Marrës AV Denon DRA-F109, i argjendtë

Kodi i produktit:
169394
EAN:
4582116367384
Fuqi për kanal (W):
65
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
250
Kodi i prodhuesit:
DRA-F109, S

Si të porosisim në Gjirafa50?

297.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 24.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Marrësi Denon DRA-F109 ofron një eksperiencë të balancuar për sistemit tuaj shtëpiak. Mund të përdoret me modelet DNP-F109 dhe DCD-F109 përmes lidhjes mes porteve digjitale. Në panelin e përparmë ka një ekran që tregon të dhëna mbi aktivitetin e pajisjes. Është i përshtatshëm për ta kontrolluar përmes aplikacionit Denon Remote App. Pasioni për art dhe teknologjia SCIL që ky marrës ka iu siguron se do të argëtoheni jashtë mase. Disa nga veçoritë që ky marrës ka janë: preciziteti, stili, performancat, dhe qartësia e zërit. Dimenzionet e këtij produkti janë 250 x 82 x 283 mm dhe peshon 2.6 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4582116367384
Fuqi për kanal (W):
65
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
250
Kodi i prodhuesit:
DRA-F109, S
Komandë:
Konsumi maksimal (W):
48
Lansuar:
27 Mars 2015
Lartësia [mm]:
82
Marrës FM / AM:
Ngjyra:
Argjendtë
Numri i kaneleve (channel):
2
Pesha [kg]:
2,6
Porte hyrëse dhe dalëse:
Optik, RCA
Prodhuesi:
Denon
Trashësia [mm]:
283

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE