Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Marrës AV Onkyo TX-NR474, 400W, i argjendtë

Kodi i produktit:
216277
AirPlay:
Marrës FM / AM:
Trashësia [mm]:
328
Spotify:
Prodhuesi:
Onkyo

Si të porosisim në Gjirafa50?

565.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 47.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Njësi e fuqishme AV Onkyo TX-NR474 5.1 kanale me zë rrethues dinamik deri në 135 W për kanalin. Gjatë instalimit të parë, përdoruesi do të vlerësojë kalibrimin automatik të zërit me AccuEQ Room Calibration. Marrësi mund të trajtojë lehtësisht formatet e filmave të Dolby True HD dhe DTS-HD Master High Definition. Natyrisht ka edhe HDMI me specifikimet më të fundit, mbështetje Ultra HD në 60 Hz, video 3D, konvertues D / A me 24bit / 192 kHz. Mundësia e transmetimit të muzikës përmes Bluetooth me Advanced Music Optimizer, e cila përmirëson cilësinë e muzikës së ngjeshur. Sigurisht që ka edhe një radio FM me 40 paraprakisht. Konektorët: 4x hyrje HDMI, 1x dalje HDMI, etj USB Mbështetje FireConnect Muti-room, TuneIn, Spotify, Deezer, AirPlay, Chrome Cast dhe Dolby Atmos.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

AirPlay:
Bluetooth:
EAN:
4573211152524
Formatet audio:
Dolby Atmos, Dolby True HD, Dolby Vision, DTS-HD Master Audio, DTS-X
Fuqi për kanal (W):
135
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
435
Kodi i prodhuesit:
TX-NR474S
Komandë:
Konsumi maksimal (W):
400
Lartësia [mm]:
160
Marrës FM / AM:
Ngjyra:
Argjendtë
Numri i kaneleve (channel):
5,1
Pesha [kg]:
8,6
Porte hyrëse dhe dalëse:
3,5mm jack, component video (hyrës), HDMI, kufje, optik, RCA, RJ-45, USB
Prodhuesi:
Onkyo
Spotify:
Trashësia [mm]:
328
WiFi:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE