Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Marrës AV Onkyo TX-NR656 i zi

Kodi i produktit:
191566
Bluetooth:
Lansuar:
24 Maj 2016
Prodhuesi:
Onkyo
Porte hyrëse dhe dalëse:
3,5mm jack, kaoksial, HDMI, kufje, optik, RCA, RJ-45, USB
Pesha [kg]:
10

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
678.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 56.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Marrësi AV Onkyo TX-NR656 i zi, vjen nga prodhuesi Onkyo nga Japonia që ka traditë, praktikë dhe përvojë 70 vjeçare. Kjo kompani ka sjellur marrësin Onkyo TX-NR656 që është i dizajnuar për të apasionuarit e muzikës, videove, filmave por edhe fansave të teknologjisë kompjuterike. Vjen në 7.2 A/V me kualitet të lartë të zërit dhe mbështetë sistemet e zërimit Dolby Atmos, DTS: X, DTS HD dhe Dolby True HD me një dalje të 130 W. Ofron rezolucion 4K (3840 x 2160) dhe mbështetë formatet HDR me mundësi luajtje playback BT.2020 me rrjet Wi-Fi të integruar për te ju mundësuar të dëgjoni nga radiot në internet (TuneIn Radio, Spotify dhe Deezer) apo mund ta përdorni Google Cast dhe AirPlay.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Cilësitë e audios:
Komandë për tone të frekuencës së mesme dhe basit
EAN:
4573211150575
Formatet audio:
Dolby Atmos, Dolby True HD, DTS-HD Master Audio, DTS-X
Fuqi për kanal (W):
160
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
435
Kodi i prodhuesit:
TX-NR656B
Komandë:
Konsumi maksimal (W):
570
Lansuar:
24 Maj 2016
Lartësia [mm]:
173,5
Marrës FM / AM:
Ngjyra:
Zezë
Numri i kaneleve (channel):
7,2
Pesha [kg]:
10
Porte hyrëse dhe dalëse:
3,5mm jack, kaoksial, HDMI, kufje, optik, RCA, RJ-45, USB
Prodhuesi:
Onkyo
Trashësia [mm]:
378

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE