Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Marrës AV Onkyo TX-RZ720, 175W, i argjendtë

Kodi i produktit:
216283
AirPlay:
Marrës FM / AM:
Trashësia [mm]:
378
Spotify:
Prodhuesi:
Onkyo

Si të porosisim në Gjirafa50?

1009.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 84.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

AV Receiver ose Onkyo TX-RZ721 Audio Video Receiver është një pajisje gjithëpërfshirëse që kontrollon dhe korrigjon pajisjet audio dhe video në shtëpinë tuaj. Ky aparat i gjithanshëm pranon dhe njeh një shumëllojshmëri të transportuesve të formatit audio, ku rezultati është tingull i pastër, i pasur dhe autentik. Ky marrës sinjali AV ju jep karakteristika shumë interesante, përfshirë Chrome Cast dhe Doldy Atmos, ka zë dinamik deri në 175 W për kanal, dhe natyrisht ka edhe HDMI me specifikimet e fundit, mbështetje Ultra HD në 60 Hz, video 3D, konvertues D / A me 24bit / 192 kHz, 7x hyrje HDMI, 2x dalje HDMI, USB, LAN etj. Përveç kësaj, marrësi mbështet: FireConnect Muti-room, TuneIn, Spotify, Deezer, AirPlay, Chrome Cast dhe Dolby Atmos.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

AirPlay:
Bluetooth:
EAN:
4573211152395
Formatet audio:
Dolby Atmos, Dolby True HD, Dolby Vision, DTS-HD Master Audio, DTS-X, THX Certified
Fuqi për kanal (W):
175
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
435
Kodi i prodhuesit:
TX-RZ720S
Komandë:
Konsumi maksimal (W):
600
Lartësia [mm]:
256
Marrës FM / AM:
Mbështetje për 4K / UHD:
Ngjyra:
Argjendtë
Numri i kaneleve (channel):
7,2
Pesha [kg]:
10,5
Porte hyrëse dhe dalëse:
3,5mm jack, 6,35 mm, kaoksial, komponent video (hyrës), composite (hyrës), HDMI, phono, Subwoofer (dalës), RCA, RJ-45, USB
Prodhuesi:
Onkyo
Spotify:
Trashësia [mm]:
378
WiFi:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE