Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Marrës AV Pioneer HTP-074, 5.1n

Kodi i produktit:
198817
Bluetooth:
Marrës FM / AM:
Trashësia [mm]:
320,5
Prodhuesi:
Pioneer
Porte hyrëse dhe dalëse:
HDMI, kufje, USB

Si të porosisim në Gjirafa50?

605.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 50.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Prodhuesi i pajisjeve me kualitet të lartë të zërit, Pioneer ka krijuar një kanal shumë të mirë 5.1 për sistemin tuaj teatër në shtëpi, jo vetëm për filma, lojëra por edhe muzikë. Ky marrës AV , Pioneer HTP-074 ka 4x zmadhues satelitor, 1 qendër dhe është e pajisur me modelin e ri të Subwoofer. Parametrat e tjerë shtesë janë: 6x 100W D/A 192 kHz / 24 bit audio DAC, HDMI 4në1 / 1out, Dolby HD / DTS-HD Master Audio, Teknologjia e kontrollit dhe mbështetjes 4K / 60p HDCP 2.2. Teknologjia e integruar e Bluetooth me wireless e bënë edhe më të lehtë të dëgjoni muzikë nga pajisjet mobile. Kjo pajisje është e përshtatshme me të gjitha formatet e zërimit siç janë: MP3 / WMA / AAC audio playback me USB, Advanced Sound Retriever & Auto Level Control është i gatshëm për gjeneratën e ardhshme HDR (High Dynamic Range), 3D ready (Blu-ray Disc ™, lidhje direkte dhe lojra ), AM / FM (RDS) tuner për 30 kanale. Ky marrës AV gjithashtu mbështetë profilet A2SP, AVRCP dhe kodet SBC, AAC dhe APTX. Rezolucioni 4K Ultra HD siguron pamje të kualitetit të lartë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
EAN:
4573211151091
Formatet audio:
Dolby Digital Plus, Dolby Pro Logic II, Dolby True HD
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
435
Kodi i prodhuesit:
HTP-074
Komandë:
Konsumi maksimal (W):
190
Lartësia [mm]:
168
Marrës FM / AM:
Ngjyra:
Zezë
Numri i kaneleve (channel):
5,1
Pesha [kg]:
7,7
Porte hyrëse dhe dalëse:
HDMI, kufje, USB
Prodhuesi:
Pioneer
Trashësia [mm]:
320,5
Ueb-i i prodhuesit:
Pioneerelectronics.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE