Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Marrës AV Pioneer SX-20-K, i zi

Kodi i produktit:
166008
EAN:
4988028192128
Ngjyra:
Zezë
Trashësia [mm]:
364
Raporti zë-në-sinjal (dB):
100
Prodhuesi:
Pioneer

Si të porosisim në Gjirafa50?

238.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 19.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Nëse po kërkoni një sistem argëtimi të fuqishëm për shtëpinë tuaj, marrësi AV Pioneer SX-20-K i zi, është ajo çfarë ju duhet. Për ata që kërkojnë zërim të mahnitshëm dhen mundësi lidhjeje të mira, pajisjet e zërit Classic Pioneer janë të dizajnuara dhe ndërtuara që të ju përshtaten të gjithëve dhe ofrojnë kualitet të lartë zëri, të gjerë, skenë me hapsirë të hapur, precizitet, përgjigje të shpejtë, performancë të lartë dhe stabilitet. Kualiteti i lartë stabil garantohet me nivelin e frekuencës 20 Hz - 20 kHz, me dalje totale 100 W, mundësi lidhjeje me 4x hyrje analog, 1x dalje, jack për kufje 3.5 mm dhe mundësinë për të caktuar dhe ruajtur deri në 30 radio stacione. Dimenzionet e kësaj pajisje janë 435 x 142.5 x 364 mm dhe peshon 8.3 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4988028192128
Fuqi për kanal (W):
100
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
435
Kodi i prodhuesit:
SX-20-K
Komandë:
Konsumi maksimal (W):
210
Lansuar:
22 Janar 2015
Lartësia [mm]:
142,5
Marrës FM / AM:
Ngjyra:
Zezë
Numri i kaneleve (channel):
2
Pesha [kg]:
8,3
Porte hyrëse dhe dalëse:
3,5mm jack, kufje
Prodhuesi:
Pioneer
Raporti zë-në-sinjal (dB):
100
Trashësia [mm]:
364
Ueb-i i prodhuesit:
Pioneerelectronics.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE