Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Marrës AV Pioneer SX-N30DAB-S i argjendtë

Kodi i produktit:
184206
Bluetooth:
Marrës FM / AM:
Ueb-i i prodhuesit:
Pioneerelectronics.com
Trashësia [mm]:
326,5
Prodhuesi:
Pioneer

Si të porosisim në Gjirafa50?

527.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 43.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Marrësi AV, SX-N30DAB-S i argjendtë, me dizajnin e tij unik dhe profesional, është një pajisje ideale për shtëpinë tuaj. Ofron kualitet të lartë të zërit dhe është i pajisur me mundësi të shumta të luajtjes së muzikës. Teknologjia e integruar e Bluetooth, ju mundëson të dëgjoni muzikën nga telefoni juaj iPhone ose Android dhe pajisjet tjera që janë të përshtatshme për Bluetooth 2.1 + EDR. Funksioni AirPlay ju mundëson të luani muzikë nga pajisjet Apple që është e lidhur në të njejtin rrjet wireless. Gjithashtu është i përshtatshëm për Windows 8.1. Ky sistem posedon ndezjen dhe fikjen automatike kështu ju nuk keni pse të shqetësoheni nëse ju zë gjumi kur jeni duke e përdorur atë. Posedon portin USB që të mund ta lidhni me disketa apo me pajisjet tuaja iPod dhe formatet e iPhone si WAV, FLAC, Apple Lossless, WMA Lossless, WMA, AAC, OGG dhe MP3.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Cilësitë e audios:
Komandë për tone të frekuencës së mesme dhe basit
EAN:
4573211150063
Fuqi për kanal (W):
85
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
435
Kodi i prodhuesit:
SX-N30DAB-S
Komandë:
Konsumi maksimal (W):
220
Lartësia [mm]:
148
Marrës FM / AM:
Ngjyra:
Argjendtë
Numri i kaneleve (channel):
2
Pesha [kg]:
8,5
Porte hyrëse dhe dalëse:
Kufje, optik, RCA, RJ-45, USB
Prodhuesi:
Pioneer
Trashësia [mm]:
326,5
Ueb-i i prodhuesit:
Pioneerelectronics.com
WiFi:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE