Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Marrës AV Pioneer VSX-330-K i zi

Kodi i produktit:
178880
Cilësitë e audios:
Zërim i avancuar, komandim automatik, zë i lartë
Lartësia [mm]:
168
Trashësia [mm]:
320,5
Prodhuesi:
Pioneer
Porte hyrëse dhe dalëse:
HDMI, kufje, optik, RCA, USB

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
348.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 29.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Marrësi AV Pioneer VSX-330-K, i zi ju ofron mundësinë të rrethoni veten me një sistem zërimi 5.1 me 4 hyrje HDMI, 1x Kompozit AV, 1 x optikë digjitale, 5x zmadhues zëri dhe 1 Subwoofer Pre Out, të cilin mund ta përdorni si bazë për lidhjen e pajisjeve për video, zërim apo lojëra. Një mundësi për shfrytëzim ekologjik të kësaj pajisje dhe ruajtjes së energjisë është ECO Mode që mundësohet nga teknologjia e avancuar 4K Ultra HD. Kjo ju ofron pajisje me rezolucion Ultra HD 4K për imazhe 3D. Për të sjellur një atmosferë edhe më të mirë filmash në shtëpinë tuaj, kjo mundësohet në bashkëveprim me Blue-Ray 3D player-in dhe 3D TV. Me ndihmën e Bluetooth dhe wireless-it, ky marrës mund të lidhet me pajisjet tjera në shtëpinë tuaj. Amplifikatori ka një port USb që mund ta lidhni me iPod/iPhone apo MP3 si dhe të zgjedhni radio stacionet tuaja tëpreferuara nëpërmjet Radio Tuner FM/AM me RDS.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Cilësitë e audios:
Zërim i avancuar, komandim automatik, zë i lartë
EAN:
4573211150292
Formatet audio:
Dolby Digital, Dolby Pro Logic II, Dolby True HD, DTS Neo 6, DTS-HD High Resolution Audio, DTS-HD Master Audio
Fuqi për kanal (W):
105
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
435
Kodi i prodhuesit:
VSX-330-K
Komandë:
Konsumi maksimal (W):
165
Lansuar:
10 Tetor 2015
Lartësia [mm]:
168
Marrës FM / AM:
Ngjyra:
Zezë
Numri i kaneleve (channel):
5,1
Pesha [kg]:
7,3
Porte hyrëse dhe dalëse:
HDMI, kufje, optik, RCA, USB
Prodhuesi:
Pioneer
Trashësia [mm]:
320,5
Ueb-i i prodhuesit:
Pioneerelectronics.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE