Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Marrës AV Pioneer VSX-831-B, i zi

Kodi i produktit:
188418
Cilësitë e audios:
Zërim i avancuar
Lartësia [mm]:
183
Trashësia [mm]:
370,5
Prodhuesi:
Pioneer
Porte hyrëse dhe dalëse:
Port hyrës AUX, HDMI, kufje, optik, RCA, RJ-45, USB

Si të porosisim në Gjirafa50?

596.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 49.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Marrësi AV Pioneer VSX-831-B, i zi ju ofron mundësinë të rrethoni veten me një sistem zërimi 5.2 me 6 hyrje HDMI, të cilin mund ta përdorni si bazë për lidhjen e pajisjeve për video, zërim apo lojëra. Një mundësi për shfrytëzim ekologjik të kësaj pajisje dhe ruajtjes së energjisë është ECO Mode që mundësohet nga teknologjia e avancuar 4K Ultra HD. Kjo ju ofron pajisje me rezolucion Ultra HD 4K për imazhe 3D. Për të sjellur një atmosferë edhe më të mirë filmash në shtëpinë tuaj, kjo mundësohet në bashkëveprim me Blue-Ray 3D player-in dhe 3D TV. Me ndihmën e Bluetooth dhe wireless-it, ky marrës mund të lidhet me pajisjet tjera në shtëpinë tuaj. Amplifikatori ka një port USb që mund ta lidhni me iPod/iPhone apo MP3 si dhe të zgjedhni radio stacionet tuaja tëpreferuara nëpërmjet Radio Tuner FM/AM me RDS.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Cilësitë e audios:
Zërim i avancuar
EAN:
4573211150407
Formatet audio:
Dolby Digital Plus, Dolby Pro Logic II, DTS 96/24, DTS Neo 6, DTS-HD High Resolution Audio, DTS-HD Master Audio
Fuqi për kanal (W):
130
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
435
Kodi i prodhuesit:
VSX-831-B
Komandë:
Konsumi maksimal (W):
390
Lansuar:
19 Prill 2016
Lartësia [mm]:
183
Marrës FM / AM:
Ngjyra:
Zezë
Numri i kaneleve (channel):
5,2
Pesha [kg]:
9,2
Porte hyrëse dhe dalëse:
Port hyrës AUX, HDMI, kufje, optik, RCA, RJ-45, USB
Prodhuesi:
Pioneer
Trashësia [mm]:
370,5
Ueb-i i prodhuesit:
Pioneerelectronics.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE