Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Marrës AV Pioneer VSX-832-S, i argjendtë

Kodi i produktit:
215012
AirPlay:
Mbështetje për 4K / UHD:
Ueb-i i prodhuesit:
Pioneerelectronics.com
Trashësia [mm]:
320,5
Spotify:

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
488.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 40.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Marrësi Pioneer VSX-832-S është pajisje ideale dhe bashkëkohore që mbështet standardet më të reja për video. Me 130 vat për kanal ju mund të dëgjoni muzikë por edhe të përcjellni kanale me kualitet 4k dhe video 3D. Marrësi poashtu lidhet edhe me Wireless dhe Bluetooth. Marrësi ka dimensione 435 x 173 x 320.5 mm. Ka 4 porte HDMI, 2 porte AV Composite, Digital Coaxial, Digital Optical, USB, LAN. Pioneer VSX-832-S mund të luaj 3D dhe 4K rezolucione prej disqeve Blu-Ray në kualitet FullHD.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

AirPlay:
Bluetooth:
Cilësitë e audios:
Advanced Sound Retriever, MCACC, Phase Control, Subwoofer EQ
EAN:
4573211152548
Formatet audio:
Dolby Atmos, Dolby Digital Plus, Dolby Surround, Dolby True HD, DTS-ES, DTS-Express, DTS-HD High Resolution Audio, DTS-HD Master Audio, DTS-X, Surround Enhancer
Fuqi për kanal (W):
130
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
435
Kodi i prodhuesit:
VSX-832-S
Konsumi maksimal (W):
400
Lartësia [mm]:
173
Marrës FM / AM:
Mbështetje për 4K / UHD:
Ngjyra:
Argjendtë
Numri i kaneleve (channel):
5
Pesha [kg]:
8,6
Porte hyrëse dhe dalëse:
Kaoksial digjital (hyrës), mini Jack, HDMI, kufje, optik, RJ-45, USB
Prodhuesi:
Pioneer
Spotify:
Trashësia [mm]:
320,5
Ueb-i i prodhuesit:
Pioneerelectronics.com
WiFi:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE