Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Marrës AV Pioneer VSX-932-S, 130W, i argjendtë

Kodi i produktit:
215014
AirPlay:
Marrës FM / AM:
Ueb-i i prodhuesit:
Pioneerelectronics.com
Trashësia [mm]:
320,5
Spotify:

Si të porosisim në Gjirafa50?

651.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 54.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Marrësi 7.1 kanalësh mbështet standardet e fundit të videos, dhe ofron fuqi 130 W për kanal me impedancë 6 Ohm, ju mund të dëgjoni muzikën tuaj të preferuar, ose të shikoni video të rezolucionit 4K dhe 3D nga disqet Blu-ray në cilësinë Full HD. Me 4 hyrje HDMI, ju mund ta përdorni marrësin si bazë për lidhjen e pajisjeve tjera video, audio dhe të lojrave. Teknologjia e avancuar ECO Mode e bën Pioneer VSX-932 marrësin e përsosur për argëtimin në shtëpi. Gjithashtu ka hyrjet: 2x AV kompozit, digjital koaksial, digjital optik, USB, LAN. Marrësi ka të integruar një përforcues të drejtpërdrejtë të energjisë me një procesor të Texas Instruments Aureus DSP. Përforcuesi është i pajisur me një hyrje të dobishme USB, MP3 player dhe flash memory. Mund të kontrollohet me anë të smartfonëve përmes Pioneer Remote App, si dhe mund të lidhet me Wi-Fi dhe Bluetooth. Gjithashtu mund të përdorni sinjalin FM / AM me RDS dhe 40 kanalet e tij. Marrësi ka këto dimensione: 435 x 173 x 320.5 mm dhe peshon 8.8 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

AirPlay:
Bluetooth:
Cilësitë e audios:
Advanced Sound Retriever, MCACC, Phase Control, Subwoofer EQ
EAN:
4573211152494
Formatet audio:
Dolby Atmos, Dolby Digital Plus, Dolby Surround, Dolby True HD, DTS-ES, DTS-Express, DTS-HD High Resolution Audio, DTS-HD Master Audio, DTS-X
Fuqi për kanal (W):
130
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
435
Kodi i prodhuesit:
VSX-932-S
Komandë:
Konsumi maksimal (W):
480
Lartësia [mm]:
173
Marrës FM / AM:
Mbështetje për 4K / UHD:
Ngjyra:
Argjendtë
Numri i kaneleve (channel):
7
Pesha [kg]:
8,8
Porte hyrëse dhe dalëse:
Composite (hyrës), kaoksial digjital (hyrës), Mini Jack, kufje, optik, USB
Prodhuesi:
Pioneer
Spotify:
Trashësia [mm]:
320,5
Ueb-i i prodhuesit:
Pioneerelectronics.com
WiFi:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE