Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Marrës AV Pioneer VSX-S520-B, i zi

Kodi i produktit:
198832
Bluetooth:
EAN:
4573211151787
Fuqi për kanal (W):
80
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
435

Si të porosisim në Gjirafa50?

555.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 46.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Marrësivjen AV Pioneer VSX-S520-B i zi, i zgjedhur me kualitet të lartë nga prodhuesi Pioneer, sjellë për ju eksperiencën unike të kualitetit të lartë. Në mesin e specifikave të tij, ky marrës përfshinë 6x80W, HDMI (4 hyrje, 1 dalje), lidhje me Bluetooth, WiFi, Lan dhe mbështetje për iPod / iPhone / iPad. Marrësi Pioneer VSX-S520-B ka një radio tuner DAB/DAB+ që të zgjedhni të dëgjoni radio stacionet tuaja të preferuara. Kjo pajisje sjellë kualitet të imazheve me Ultra HD (4K / 60p / 4: 4: 4:) me mundësi rritje/kalimi me Hi-Res Audio lidhjes me USB / rrjet. Kjo ju mundëson të dëgjoni muzikë nga radio dhe pajisjet e tjera. Mund të kombinoni Blue-Ray player-in BDP-X300 dhe të krijoni një sistem teatral në shtëpinë tuaj. Vjen në dizajn shumë të hollë dhe modern.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
EAN:
4573211151787
Fuqi për kanal (W):
80
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
435
Kodi i prodhuesit:
VSX-S520-B
Konsumi maksimal (W):
60
Lartësia [mm]:
70
Ngjyra:
Zezë
Numri i kaneleve (channel):
5,1
Pesha [kg]:
4
Porte hyrëse dhe dalëse:
HDMI, optik, port për subwoofer, RCA, RJ-45, USB
Prodhuesi:
Pioneer
Trashësia [mm]:
325
Ueb-i i prodhuesit:
Pioneerelectronics.com
WiFi:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE