Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Marrës AV Pioneer VSX-S520D-S i argjendtë

Kodi i produktit:
198835
EAN:
4573211151824
Formatet audio:
Dolby Digital Plus, Dolby Pro Logic II, DTS 96/24, DTS Neo 6, DTS-Express, DTS-HD Master Audio
Fuqi për kanal (W):
80
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
435

Si të porosisim në Gjirafa50?

622.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 51.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Modeli i marrësit AV, Pioneer VSX-S520D i argjendtë, me 5.1 A/V vjen nga prodhuesi lider Pioneer me një dalje prej 6 x 80W (4 om) të klasës D dhe ka një radio tuner DAB/DAB+. Duke ju falenderuar këtij modeli ju mund të kënaqeni me pamjet që do të krijoni nga rezolucioni mahnitës Ultra HD (4K / 60p / 4: 4: 4:) që mund të rritet nga lidhja Hi-Res Audio me USB / rrjet. Mund të dëgjoni nga radio stacionet tuaja të preferuara apo pajisjet tuaja elektronike. Kombinojeni me Blue-Ray player-in BDP-X300 dhe krijoni një sistem teatral në shtëpinë tuaj. Me këtë model mund të përdorni këto formate të zërimit siç janë: Dolby Digital Plus, Dolby Pro Logic II, DTS 96/24, DTS Neo 6, DTS-Express, DTS-HD Master Audio. Vjen në një dizajn të hollë dhe shumë modern, ka dimenzione 435 x 70 x 235 mm dhe peshon 4kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4573211151824
Formatet audio:
Dolby Digital Plus, Dolby Pro Logic II, DTS 96/24, DTS Neo 6, DTS-Express, DTS-HD Master Audio
Fuqi për kanal (W):
80
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
435
Kodi i prodhuesit:
VSX-S520D-S
Lartësia [mm]:
70
Ngjyra:
Argjendtë
Numri i kaneleve (channel):
5,1
Pesha [kg]:
4
Porte hyrëse dhe dalëse:
HDMI, optik, port për subwoofer, RJ-45, USB
Prodhuesi:
Pioneer
Trashësia [mm]:
325
Ueb-i i prodhuesit:
Pioneerelectronics.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE