Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Marrës AV Sony STR-DN860, i zi

Kodi i produktit:
171027
Bluetooth:
Marrës FM / AM:
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz
Trashësia [mm]:
329,4
Prodhuesi:
Sony

Si të porosisim në Gjirafa50?

656.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 54.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Sony STR-DN860 është marrës AV që krijon zë të mahnitshëm që ju ofron eksperienca të mrekullueshme gjatë kohës kur shikoni filma ose dëgjoni muzikë. Ka gjithsej 9 altoparlantë të fuqishëm që krijojnë zë të pasur me bass të fuqishëm me më pak vibrime dhe ka një rezolucion të lartë 4K të zërit. Përkrahë teknologjitë AirPlay dhe Wi-Fi. Ka 5 porte hyrëse dhe një port dalës HDMI. Me këtë marrës ju mund ta shijoni standardin e lartë Ultra HD 4K dhe 3D Blu-ray, duke hyrë në një realitet me kualitet super të lartë. Shumë lehtë mund të dëgjoni muzika dhe të shikoni video nga iPad, iPhone, iPod Touch ose Mac duke shfrytëzuar koleksionin tuaj të iTune. Përmes Wi-Fi-së mund të transmetoni muzika dhe video nga kompjuteri si dhe duke përdorur lidhjen me Bluetooth mund të transmetoni muzika apo video edhe nga telefoni juaj. Ka një dalje të energjisë prej 165W, përmban një akordues FM / AM që përmban 30 konfigurime. Dimenzionet e këtij produkti janë 430 x 156 x 329.4 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Cilësitë e audios:
Direct Stream Digital
EAN:
4905524989335
Formatet audio:
Dolby True HD, DTS-HD Master Audio
Fuqi për kanal (W):
165
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
430
Kodi i prodhuesit:
STRDN860.CEL
Lansuar:
1 Maj 2015
Lartësia [mm]:
156
Marrës FM / AM:
Ngjyra:
Zezë
Numri i kaneleve (channel):
7,2
Pesha [kg]:
8,3
Porte hyrëse dhe dalëse:
HDMI, optik, RCA, RJ-45
Prodhuesi:
Sony
Trashësia [mm]:
329,4
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz
WiFi:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE