Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Marrës AV Yamaha R-N402 (D), i zi

Kodi i produktit:
204542
AirPlay:
Numri i kaneleve (channel):
2
Ueb-i i prodhuesit:
Yamaha.com
Trashësia [mm]:
340
Spotify:

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
556.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 46.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Yamaha R-N301 është marrës AV që ofron zë kualitativ duke përdorur burime të ndryshme dhe ofron mundësinë për ta lidhur me TV e shumë pajisje të tjera përmes rrjetit. Përkrahë formatet FLAC/WAV me frekuencë 192kHZ/24 bit që ofrojnë zë të fuqishëm dhe preciz. Me këtë marrës ju mund t’i shijoni filmat dhe muzikat me një zë fantastik në formatet Blu-Ray dhe DVD. Pajisja përkrahë teknologjitë MusicPlay dhe Airplay që shërbejnë për ta lidhur marrësin me telefona që kanë sistem operativ Android dhe i OS. Duke përdorur lidhjen DC-Out marrësi mund të përdoret edhe përmes Bluetooth dhe WiFi. Dimenzionet e pajisjes janë 340 x 435 x 141 mm. Peshon 7.2 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

AirPlay:
Bluetooth:
DLNA:
Fuqi për kanal (W):
100
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
435
Kodi i prodhuesit:
4957812604833
Komandë:
Lartësia [mm]:
140
Marrës FM / AM:
Ngjyra:
Zezë
Numri i kaneleve (channel):
2
Pesha [kg]:
7,3
Porte hyrëse dhe dalëse:
Optik, RJ-45, USB
Prodhuesi:
Yamaha
Raporti zë-në-sinjal (dB):
100
Spotify:
Trashësia [mm]:
340
Ueb-i i prodhuesit:
Yamaha.com
WiFi:

Bashkangjitja Marrës AV Yamaha R-N402 (D) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE