Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Marrës AV Yamaha R-S300, i argjendtë

Kodi i produktit:
149330
EAN:
4957812482424
Fuqi për kanal (W):
55
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
435
Kodi i prodhuesit:
4957812482424

Si të porosisim në Gjirafa50?

334.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 27.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Yamaha ofron pajisje të resiverëve me kualitet shumë të lartë të administrimit të zërit, që vjen si rezultat i përvojës shumë vjeçare të pajisjeve të zërimit Yamaha HiFi. Modeli i Yamaha R-S700, i zi, është i dizajnuar për të qëndruar shumë gjatë dhe për të mos u vjetëruar kurrë. Është shumë i thjeshtë dhe rrugë direkte për procesimin dhe transmetimin e sinjaleve të zërit, me mundësi shumë të vogël të ndikimit të zhurmës dhe distonimit. Teknologjia Top-Art e Yamaha ofron dizajn direkt simetrik I / O (input/output) për qartësi të lartë të zërit. Një model elegant dhe i thjeshtë në funksionimin e butonëve, është sinonim direkt i operimit të lehtë me këtë pajisje. Ka rregullimin e energjisë e cila nëse pajisja mbetet e ndezur për kohë të gjatë ajo e kthen në gjendjen Stand by dhe kjo energji është nën 0.5 W. Ky resiver dërgon energji maksimale prej 55W + 55W (4 om).

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4957812482424
Fuqi për kanal (W):
55
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
435
Kodi i prodhuesit:
4957812482424
Komandë:
Lartësia [mm]:
151
Marrës FM / AM:
Ngjyra:
Argjendtë
Numri i kaneleve (channel):
2
Pesha [kg]:
8,8
Porte hyrëse dhe dalëse:
RCA
Prodhuesi:
Yamaha
Trashësia [mm]:
387
Ueb-i i prodhuesit:
Yamaha.com

Bashkangjitja Marrës AV Yamaha R-S300 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE