Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Marrës AV Yamaha RX-V581, i zi

Kodi i produktit:
196275
Bluetooth:
EAN:
4957812600286
Formatet audio:
Dolby Atmos, Dolby Digital Plus, Dolby Pro Logic IIx, Dolby True HD, DTS-HD Master Audio, DTS-X
Fuqi për kanal (W):
80
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

705.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 58.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Marrësi AV Yamaha RX-V581 i zi, ndihmon arritjen e kualitetit të lartë të zërit në shtëpinë tuaj. Avantazhet e kësaj pajisje janë të padiskutueshme, kështu duke ofruar fleksibilitet, punë perfekte, diajn dhe pajisje të pasura. Mund të provoni lidhjen me wireless për të dëgjuar muzikë nga pajisjet mobile, duke ju falenderuar mundësisë me Bluetooth. Kjo pajisje mund të bëjë më shumë se kaq. Ju mund të ktheni filmat tuaj në 4K ose 3D dhe të kënaqeni me zërin perfekt që kompjeton shtëpinë tuaj. Ky marrës AV mbështetet në standardet e fundit të lidhjes me HDMI kështu duke ofruar fotografi shumë të mirë me llojin BT.2020 të ngjyrave. CEC mund të ndezë dhe të fikë televizionin tuaj dhe marrësin AV në të njejtën kohë me të njejtën pajisje kontrolluese. Mund të lidhni deri në 5 zmadhues me marrësin AV që ofron frekuencë prej 192kHz dhe energji totale 160 W. Gjithashtu mund të dëgjoni muzikë nga burimet online siç është Spotify, AirPlay, Pandora, Juke apo FM radio. Mund ta kontrolloni nga telefoni apo tableti juaj me aplikacione nga Google Play ose App store.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
EAN:
4957812600286
Formatet audio:
Dolby Atmos, Dolby Digital Plus, Dolby Pro Logic IIx, Dolby True HD, DTS-HD Master Audio, DTS-X
Fuqi për kanal (W):
80
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
4957812600286
Komandë:
Marrës FM / AM:
Ngjyra:
Zezë
Numri i kaneleve (channel):
7,2
Porte hyrëse dhe dalëse:
Port hyrës AUX, kaoksial, HDMI, kufje, optik, RCA, RJ-45, USB
Prodhuesi:
Yamaha
Ueb-i i prodhuesit:
Yamaha.com
WiFi:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE