Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Marrës Hi-Fi Yamaha R-N301, i zi

Kodi i produktit:
186758
Cilësitë e audios:
Komandë për tone të frekuencës së mesme dhe basit
Ngjyra:
Zezë
Trashësia [mm]:
333
Raporti zë-në-sinjal (dB):
100
Prodhuesi:
Yamaha

Si të porosisim në Gjirafa50?

395.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 32.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Yamaha R-N301 është marrës Hi-Fi që ofron zë kualitativ duke përdorur burime të ndryshme dhe ofron mundësinë për ta lidhur me TV e shumë pajisje të tjera përmes rrjetit. Përkrahë formatet FLAC/WAV me frekuencë 192kHZ/24 bit që ofrojnë zë të fuqishëm dhe preciz. Me këtë marrës ju mund t’i shijoni filmat dhe muzikat me një zë fantastik në formatet Blu-Ray dhe DVD. Pajisja përkrahë teknologjitë MusicPlay dhe Airplay që shërbejnë për ta lidhur marrësin me telefona që kanë sistem operativ Android dhe i OS. Duke përdorur lidhjen DC-Out marrësi mund të përdoret edhe përmes Bluetooth dhe WiFi. Teknologjia ECO mundëson që të konsumojë 20% më pak energji dhe ka aftësinë që të fiket pas 2,4,8,12 dhe 20 orëve. Dimenzionet e pajisjes janë 435 x 141 x 333 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Cilësitë e audios:
Komandë për tone të frekuencës së mesme dhe basit
EAN:
4957812575959
Fuqi për kanal (W):
115
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
435
Kodi i prodhuesit:
4957812575959
Komandë:
Lartësia [mm]:
141
Marrës FM / AM:
Ngjyra:
Zezë
Numri i kaneleve (channel):
2
Pesha [kg]:
6,95
Porte hyrëse dhe dalëse:
Optik, RCA, RJ-45
Prodhuesi:
Yamaha
Raporti zë-në-sinjal (dB):
100
Trashësia [mm]:
333
Ueb-i i prodhuesit:
Yamaha.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE