Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Marrës Pioneer SX-S30DAB-K, i zi

Kodi i produktit:
209932
AirPlay:
Ngjyra:
Zezë
Ueb-i i prodhuesit:
Pioneerelectronics.com
Trashësia [mm]:
330
Spotify:

Si të porosisim në Gjirafa50?

574.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 47.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Marrësi sinjalesh AV Pioneer SX-S30DAB-K është një pajisje që i kontrollon dhe i rregullon paisjet audio dhe video në shtëpinë tuaj. Ky marrës sinjalesh operon me Wi-Fi dhe Bluetooth, kështu që lehtë mund të dëgjoni muzikë e të shihni filmat tuaj të preferuar nga disa lloje paisjesh si smartphone, tablet, televizor, PC dhe server NAS. Poashtu, mund të dëgjoni programin tuaj të preferuar në radio ose të përdorni mbështetësin AirPlay, i cili ua mundëson qe të dëgjoni muzikë nga iTunes në Mac-un, PC, iPhone, iPod ose iPad tuaj. Mundësitë që të dëgjoni muzikën ose të shihni filmintuaj të preferuar me këtë marrës janë të shumta. Marrësi stereo 2k operon me fuqi 85W / kanal dhe mund të lidhet me paisje të ndryshme përmes porteve USB, jack, HDMI, Ethernet, dhe portit kaoksial. Gjithashtu, si pjesë përbërëse Pioneer ka ekran LCD dhe mund të komandohet përmes komandës (e cila përfshihet në pako). Dimensionet 435 x 78 x 330 mm. Pesha 4.0 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

AirPlay:
Bluetooth:
EAN:
4573211151848
Fuqi për kanal (W):
85
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
435
Kodi i prodhuesit:
SX-S30DAB-B
Lartësia [mm]:
78
Marrës DAB:
Marrës FM / AM:
Ngjyra:
Zezë
Numri i kaneleve (channel):
2
Pesha [kg]:
4
Porte hyrëse dhe dalëse:
HDMI, kufje, optik, RCA, RJ-45, USB
Prodhuesi:
Pioneer
Spotify:
Trashësia [mm]:
330
Ueb-i i prodhuesit:
Pioneerelectronics.com
WiFi:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE