Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Marrës sinjalesh Yamaha RX-V583, i zi

Kodi i produktit:
218078
AirPlay:
Marrës FM / AM:
Ueb-i i prodhuesit:
Yamaha.com
Trashësia [mm]:
327
Porte hyrëse dhe dalëse:
Port hyrës AUX, kaoksial, HDMI, kufje, optik, RCA, USB

Si të porosisim në Gjirafa50?

769.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 64.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Marrësi sinjalesh Yamaha është një pajisje gjithëpërfshirëse që kontrollon dhe korrigjon pajisjet audio dhe video në shtëpinë tuaj. Si rezultat do keni një tingull të pastër, i pasur dhe autentik. Marrësi mbështet teknologjinë Bluetooth kështu që ju mund të transmetoni muzikë nga një shumëllojshmëri burimesh nga smartphone, tabletë, PC në serverin NAS. Për të siguruar që audio Bluetooth është gjithmonë krejtësisht i pastër dhe me cilësi të lartë, marrësi gjithashtu mbështet Enhancer Music Compressed. Sigurisht që ka edhe mbështetje Wi-Fi, në sajë të së cilës mund ta lidhni me lehtësi pajisjen tuaj me rrjetin. Përveç zërit të shkëlqyer , marrësi ju ofron edhe cilësi të shkëlqyer të imazhit me rezolucion 4K UHD. Ky rezolucion ju siguron që edhe hollësitë më të vogla në ekran të jenë më të mprehta dhe më të qarta, duke rezultuar në një imazh tepër realist. Marrës i sinjaleve me kapacitet prej 7.2 dhe fuqi 80 W posedon lidhje të shpejtë me rrjetët Compressed Music Enhancer për Bluetooth , MusicCast, AirPlay, Spotify, Pandora, Dolby Atmos , Dolby Vision, YPAO Audio Optimization, HDCP2.2 , Cinema DSP , Gapless Playback. Marrësi është poashtu ECO që redukton konsuminin e energjisë deri në 20%. Portet që marrësi përmban: USB 2.0, 4 porte hyrëse HDMI, 1 port dalës HDMI, port hyrës për mikrofon, port jack 3.5mm, port për kufje, LAN, Wi-Fi, 3 porte hyrëse për video, port dalës për video, 3 porte hyrëse audio , 2 porte dalëse subwoofer, 7 porte dalëse për altoparlant Dimensionet: 43.5 x 16.1 x 32.7 cm. Pesha 8.1 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

AirPlay:
Bluetooth:
DLNA:
EAN:
4957812616966
Formatet audio:
Dolby Atmos, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby True HD, DTS, DTS-Express, DTS-HD High Resolution Audio, DTS-HD Master Audio, DTS-X
Fuqi për kanal (W):
115
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
435
Kodi i prodhuesit:
4957812616966
Konsumi maksimal (W):
600
Lartësia [mm]:
225,5
Marrës FM / AM:
Mbështetje për 4K / UHD:
Ngjyra:
Zezë
Numri i kaneleve (channel):
7,2
Pesha [kg]:
8,1
Porte hyrëse dhe dalëse:
Port hyrës AUX, kaoksial, HDMI, kufje, optik, RCA, USB
Trashësia [mm]:
327
Ueb-i i prodhuesit:
Yamaha.com
WiFi:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE