Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Marrës Denon AVR-X1400H, i zi

Kodi i produktit:
217544
AirPlay:
Marrës FM / AM:
Trashësia [mm]:
339
Spotify:
Prodhuesi:
Denon

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
493.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 41.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky është një marrës cilësor AV me kanal 7.2, i cili siguron tinguj të mrekullueshëm dhe ka aftësinë për të konvertuar këngë të vjetra në audio. Gjithashtu mbështet transmetimin e videove 3D dhe 4K, mundëson bashkëpunimin me altoparlantët HEOS, si dhe posedon stacionet FM / AM. Marrësi ofron HDMI, port për dëgjuese, port optik, RCA, RJ45 dhe USB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

AirPlay:
Bluetooth:
EAN:
4951035060414
Formatet audio:
Dolby Atmos, Dolby True HD, DTS Neural: X, DTS-HD Master Audio, DTS-X
Fuqi për kanal (W):
145
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
434
Kodi i prodhuesit:
AVR-X1400H
Komandë:
Konsumi maksimal (W):
430
Lartësia [mm]:
151
Marrës FM / AM:
Mbështetje për 4K / UHD:
Ngjyra:
Zezë
Numri i kaneleve (channel):
7,2
Pesha [kg]:
8,5
Porte hyrëse dhe dalëse:
HDMI, kufje, optik, port për subwoofer (dalës), RCA, RJ-45, USB
Prodhuesi:
Denon
Spotify:
Trashësia [mm]:
339
WiFi:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE