Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Marrës sinjali Onkyo TX-8270, 2 kanale, 160W, i zi

Kodi i produktit:
216274
AirPlay:
Marrës FM / AM:
Trashësia [mm]:
401
Spotify:
Prodhuesi:
Onkyo

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
759.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 63.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky marrës është një pajisje gjithëpërfshirëse që kontrollon dhe korrigjon pajisjet audio dhe video në shtëpinë tuaj. Mbështet Dolby Vision. Ka kapacitet 160W dhe përfshin konektorë 6.35 mm, koaksial, HDMI, RJ45, USB. Mbështet poashtu WiFi, Internet radio, FM / RDS, DAB / DAB +.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

AirPlay:
Bluetooth:
EAN:
4573211152333
Formatet audio:
Dolby Vision
Fuqi për kanal (W):
160
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
435
Kodi i prodhuesit:
TX-8270B
Komandë:
Konsumi maksimal (W):
35
Lartësia [mm]:
242
Marrës DAB:
Marrës FM / AM:
Mbështetje për 4K / UHD:
Ngjyra:
Zezë
Numri i kaneleve (channel):
2
Pesha [kg]:
11
Porte hyrëse dhe dalëse:
6,35 mm, kaoksial, HDMI, optik, phono, Subwoofer (dalës), RJ-45, USB
Prodhuesi:
Onkyo
Spotify:
Trashësia [mm]:
401
WiFi:

Bashkangjitja Marrës sinjali Onkyo TX-8270 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE