Marrës sinjali Onkyo TX-8270, 2 kanale, 160W, i zi

Kodi i produktit:
216274
AirPlay:
Marrës FM / AM:
Trashësia [mm]:
401
Spotify:
Prodhuesi:
Onkyo

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
839.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 69.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

AV Receiver ose Onkyo TX-8270 Audio Video Receiver është një pajisje gjithëpërfshirëse që kontrollon dhe korrigjon pajisjet audio dhe video në shtëpinë tuaj. Ky aparat i gjithanshëm pranon dhe njeh një shumëllojshmëri të transportuesve të formatit audio, ku rezultati është tingull i pastër, i pasur dhe autentik. Ky marrës sinjali AV ju jep karakteristika shumë interesante, përfshirë Chrome Cast dhe ka zë dinamik deri në 160 watts për kanal. Natyrisht ka edhe HDMI me specifikimet e fundit, mbështetje Ultra HD në 60 Hz, HDR, video 3D, konvertues D / A me 24bit / 192 kHz, impedancë të altoparlantit 4-16 O, fuqi 160 W / Ch (6 1, 1 kHz, 1%, 1 transmetuar me kanale, IEC) dhe 170 W / Ch (6 O, 1 kHz, 10%, 1 kanal të shtyrë, JEITA), si dhe lidhjet: 4x hyrje HDMI, 1x dalje HDMI, USB, LAN etj. Për më shumë, marrësi mbështet: FireConnect Muti-room, TuneIn, Spotify, Deezer, AirPlay, Chrome Cast.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

AirPlay:
Bluetooth:
EAN:
4573211152333
Formatet audio:
Dolby Vision
Fuqi për kanal (W):
160
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
435
Kodi i prodhuesit:
TX-8270B
Komandë:
Konsumi maksimal (W):
35
Lartësia [mm]:
242
Marrës DAB:
Marrës FM / AM:
Mbështetje për 4K / UHD:
Ngjyra:
Zezë
Numri i kaneleve (channel):
2
Pesha [kg]:
11
Porte hyrëse dhe dalëse:
6,35 mm, kaoksial, HDMI, optik, phono, Subwoofer (dalës), RJ-45, USB
Prodhuesi:
Onkyo
Spotify:
Trashësia [mm]:
401
WiFi:

Bashkangjitja Marrës sinjali Onkyo TX-8270 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE