Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Marrës sinjali Onkyo TX-NR676E, i argjendtë

Kodi i produktit:
216281
AirPlay:
Marrës FM / AM:
Trashësia [mm]:
378
Spotify:
Prodhuesi:
Onkyo

Si të porosisim në Gjirafa50?

625.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 52.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Marrësi i fuqishëm me zë rrethues dinamik deri në 165 W për kanalin. Gjatë instalimit të parë, përdoruesi do të vlerësojë kalibrimin automatik të zërit me AccuEQ Room Calibration. Marrësi mund të trajtojë lehtësisht formatet e filmave të Dolby True HD dhe DTS-HD Master High Definition. Natyrisht ka gjithashtu HDMI me specifikimet e fundit, mbështetje Ultra HD në 60 Hz, video 3D, konvertues D / A me 24bit / 192 kHz, hapësirë me ngjyra BT.2020. Ofron mundësinë e transmetimit të muzikës përmes Bluetooth me Advanced Music Optimizer, e cila përmirëson cilësinë e muzikës së ngjeshur. Sigurisht që ka edhe një radio FM. Konektorët: 7x hyrje HDMI, 2x dalje HDMI, USB. Mbështet FireConnect Muti-room, TuneIn, Spotify, Deezer, AirPlay, Chrome Cast dhe Dolby Atmos.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

AirPlay:
Bluetooth:
EAN:
4573211152418
Formatet audio:
Dolby Atmos, Dolby True HD, Dolby Vision, DTS-X, HD Master Audio
Fuqi për kanal (W):
165
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
435
Kodi i prodhuesit:
TXNR676ES
Komandë:
Konsumi maksimal (W):
570
Lartësia [mm]:
173,5
Marrës FM / AM:
Mbështetje për 4K / UHD:
Ngjyra:
Argjendtë
Numri i kaneleve (channel):
7,2
Pesha [kg]:
10
Porte hyrëse dhe dalëse:
3,5mm jack, 6,35 mm, kaoksial, HDMI, phono, port për subwoofer (dalës), RCA, USB
Prodhuesi:
Onkyo
Spotify:
Trashësia [mm]:
378
WiFi:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE