Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Marrës sinjali Pioneer VSX-932-B, 130W, i zi

Kodi i produktit:
215013
AirPlay:
Marrës FM / AM:
Ueb-i i prodhuesit:
Pioneerelectronics.com
Trashësia [mm]:
320,5
Spotify:

Si të porosisim në Gjirafa50?

549.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 45.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky marrës sinjalesh ofron 130W për kanal në impedancën 6 omë. Përfshin amplifikues Direct Energy me procesor Texas Aureus DSP. Ka poashtu inpute HDMI, kompozit AV, koaksial digjital, USB dhe LAN. Mbështet rezolucionin 3D dhe 4K.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

AirPlay:
Bluetooth:
Cilësitë e audios:
Advanced Sound Retriever, MCACC, Phase Control, Subwoofer EQ
EAN:
4573211152487
Formatet audio:
Dolby Atmos, Dolby Digital Plus, Dolby Surround, Dolby True HD, DTS-ES, DTS-Express, DTS-HD High Resolution Audio, DTS-HD Master Audio, DTS-X
Fuqi për kanal (W):
130
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
435
Kodi i prodhuesit:
VSX-932-B
Komandë:
Konsumi maksimal (W):
480
Lartësia [mm]:
173
Marrës FM / AM:
Mbështetje për 4K / UHD:
Ngjyra:
Zezë
Numri i kaneleve (channel):
7
Pesha [kg]:
8,8
Porte hyrëse dhe dalëse:
Composite (hyrës), kaoksial digjital (hyrës), Mini Jack, kufje, optik, USB
Prodhuesi:
Pioneer
Spotify:
Trashësia [mm]:
320,5
Ueb-i i prodhuesit:
Pioneerelectronics.com
WiFi:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE