Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Marrës sinjali Pioneer VSX-932-B, 130W, i zi

Kodi i produktit:
215013
AirPlay:
Marrës FM / AM:
Ueb-i i prodhuesit:
Pioneerelectronics.com
Trashësia [mm]:
320,5
Spotify:

Si të porosisim në Gjirafa50?

549.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 45.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mbështetni deri në 3.1.2k Dolby Atmos WiFi dhe teknologjinë Bluetooth, ku kontrolli bëhet nga pajisja e zgjuar përmes Pioneer Remote App. Marrësi përdor teknologjinë FireConnect dhe ka të integruar Chromecast. Është përforcues me cilësi të lartë, i cili integron një amplifikator të kualitetit të lartë të drejtpërdrejtë të energjisë që sjell performancë të pashembullt pa asnjë shtrembërim, një tingull të vërtetë shumë të lëkundur me 130 W për kanalin. Përveç mbështetjes së teknologjive të tilla si 4K dhe Blu-ray 3D, ajo gjithashtu ofron veçori të tjera praktike. Përforcuesi është i pajisur me një hyrje të dobishme USB që mbështet të dyja rishikimet e iPod / iPhone, MP3 player dhe memorie flash. Gjithashtu pajisja përdor sinjalin FM / AM me RDS dhe 40 paraprakisht. Marrësi ofron një fuqi prej 130 vat për kanal në 6 ohms, dhe integron cilësi të lartë në vetvete. Poashtu, pajisja ka edhe hyrje: 4x HDMI, 2x AV Kompozit, Digital koaksial, Optik Dixhital, USB, LAN, dhe mund të luajë rezolucione 3D dhe 4K nga disqet Blu-ray në cilësinë FullHD. Dimensionet e marrësit janë 435 x 173 x 320.5 mm dhe pesha është 8,8 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

AirPlay:
Bluetooth:
Cilësitë e audios:
Advanced Sound Retriever, MCACC, Phase Control, Subwoofer EQ
EAN:
4573211152487
Formatet audio:
Dolby Atmos, Dolby Digital Plus, Dolby Surround, Dolby True HD, DTS-ES, DTS-Express, DTS-HD High Resolution Audio, DTS-HD Master Audio, DTS-X
Fuqi për kanal (W):
130
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
435
Kodi i prodhuesit:
VSX-932-B
Komandë:
Konsumi maksimal (W):
480
Lartësia [mm]:
173
Marrës FM / AM:
Mbështetje për 4K / UHD:
Ngjyra:
Zezë
Numri i kaneleve (channel):
7
Pesha [kg]:
8,8
Porte hyrëse dhe dalëse:
Composite (hyrës), kaoksial digjital (hyrës), Mini Jack, kufje, optik, USB
Spotify:
Trashësia [mm]:
320,5
Ueb-i i prodhuesit:
Pioneerelectronics.com
WiFi:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE