Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Marrës sinjali Yamaha HTR-4071, i zi

Kodi i produktit:
218073
AirPlay:
Marrës FM / AM:
Ueb-i i prodhuesit:
Yamaha.com
Trashësia [mm]:
327
Prodhuesi:
Yamaha

Si të porosisim në Gjirafa50?

557.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 46.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Marrës sinjali i fuqishëm 115-Watt 5.1 me tingull të fuqishëm rrethues që mbështet teknologjinë Wi-Fi dhe Bluetooth. Për më tepër, ju do të vlerësoni gjithashtu pajtueshmërinë Wireless Direct për rrjetëzim të lehtë, Compressed Music Enhancer për Bluetooth, MusicCast, AirPlay, Spotify, Pandora, YPAO Sound Optimization, HDCP2.2, Cinema DSP, pajtueshmërinë Gapless Playback për luajtje të pandërprerë pa boshllëqe, ose mbështetje 3D, 4K UHD dhe HDR. Sigurisht marrësi është gjithashtu në modalitetin ECO për të reduktuar konsumin e energjisë deri në 20%. Ai gjithashtu përfshin butonin SCENE, sintonizuesin FM / AM, funksionin e fikjes automatike dhe telekomandën. Marrësi është i pajtueshëm me shumë formate audio si Dolby True HD dhe DTS-HD Master Audio. Është gjithashtu në përputhje me codec audio me definicion të lartë të tilla si DSD, AIFF, FLAC, WAV, Apple Lossless.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

AirPlay:
Bluetooth:
EAN:
4957812616874
Formatet audio:
Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby True HD, DTS, DTS-Express, DTS-HD High Resolution Audio, DTS-HD Master Audio
Fuqi për kanal (W):
115
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
435
Kodi i prodhuesit:
4957812616874
Komandë:
Konsumi maksimal (W):
260
Lartësia [mm]:
255,5
Marrës FM / AM:
Mbështetje për 4K / UHD:
Ngjyra:
Zezë
Numri i kaneleve (channel):
5,1
Pesha [kg]:
8,1
Porte hyrëse dhe dalëse:
Kaoksial, HDMI, Optik, USB
Prodhuesi:
Yamaha
Trashësia [mm]:
327
Ueb-i i prodhuesit:
Yamaha.com
WiFi:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE