Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Marrës sinjali Yamaha RX-V383, 5.1, 100W, i argjendtë

Kodi i produktit:
218075
Bluetooth:
Marrës FM / AM:
Trashësia [mm]:
315
Porte hyrëse dhe dalëse:
Aux (hyrës), kakosial, HDMI, kufje, optik, Subwoofer (dalës), RCA, USB
Pesha [kg]:
7,4

Si të porosisim në Gjirafa50?

458.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 38.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Marrës AVX Yamaha RX-V383 është një pajisje gjithëpërfshirëse që kontrollon dhe korrigjon pajisjet audio dhe video në shtëpinë tuaj. Ky aparat i gjithanshëm pranon dhe njeh një shumëllojshmëri të transportuesve të formatit audio dhe mund t'i trajtojë ato. Rezultati është tingulli i pastër, i pasur dhe autentik i kinemasë. Është një marrës 5.1 kanalësh me tingull të fuqishëm rrethues. Përveç kësaj, ju do të vlerësoni gjithashtu muzikën e mbështetur nga Bluetooth, Dolby Audio, DTS-HD, YPAO Audio Optimizer, HDCP2.2, Cinema DSP dhe 3D, 4K UHD dhe HDR. Gjithashtu ka modalitetin ECO për të reduktuar konsumin e energjisë deri në 20%, menunë Multilingual color OSD, butoni SCENE, marrës sinjalesh për radio FM / AM me 40 stacione, dhe kohëmatës. Posedon port USB 2.0, 4 porte hyrëse HDMI, 1 port dalës HDMI, port hyrës të mikrofonit të kalibrimit, lidhës jack 3.5mm, port dalës për kufje, 3 porte hyrëse kompozite për video, port dalës kompozitë për video, 2 porte hyrëse audio, subwoofer pre-out, 5 porte dalëse për altoparlant. Dimensionet e marrësit janë: 43,5 x 15,1 x 31,5 cm, dhe ka peshë prej: 7.4 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
EAN:
4957812616393
Formatet audio:
Dolby Digital Plus, Dolby True HD, DTS-HD Master Audio
Fuqi për kanal (W):
100
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
435
Kodi i prodhuesit:
4957812616393
Komandë:
Lartësia [mm]:
151
Marrës FM / AM:
Mbështetje për 4K / UHD:
Ngjyra:
Argjendtë
Numri i kaneleve (channel):
5,1
Pesha [kg]:
7,4
Porte hyrëse dhe dalëse:
Aux (hyrës), kakosial, HDMI, kufje, optik, Subwoofer (dalës), RCA, USB
Trashësia [mm]:
315
Ueb-i i prodhuesit:
Yamaha.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE