Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Marrës sinjali Yamaha RX-V583, 7.2, 115W

Kodi i produktit:
218080
AirPlay:
Marrës FM / AM:
Ueb-i i prodhuesit:
Yamaha.com
Trashësia [mm]:
327
Prodhuesi:
Yamaha

Si të porosisim në Gjirafa50?

769.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 64.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky marrës sinjalesh ka kapacitet 115W për kanal si dhe mbështet WiFi dhe Bluetooth. Ka formate rrethuese Dolby Atmos, Dolby Digital Plus, Dolby Surround, Dolby True HD, DTS: X, DTS-HD Master Audio dhe akordues FM/AM dhe konektorë Aux In, koaksial, HDMI, për dëgjuese, optik, RCA, USB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

AirPlay:
Bluetooth:
DLNA:
EAN:
4957812617048
Formatet audio:
Dolby Atmos, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby True HD, DTS, DTS-Express, DTS-HD High Resolution Audio, DTS-HD Master Audio, DTS-X
Fuqi për kanal (W):
115
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
435
Kodi i prodhuesit:
4957812617048
Konsumi maksimal (W):
600
Lartësia [mm]:
225,5
Marrës FM / AM:
Mbështetje për 4K / UHD:
Ngjyra:
Argjendtë
Numri i kaneleve (channel):
7,2
Pesha [kg]:
8,1
Porte hyrëse dhe dalëse:
Port hyrës AUX, kaoksial, HDMI, kufje, optik, RCA, USB
Prodhuesi:
Yamaha
Trashësia [mm]:
327
Ueb-i i prodhuesit:
Yamaha.com
WiFi:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE